Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek lehet még országbó...

Szerintetek lehet még országból ismét Nagymagyarország?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 22:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%

Nem Nagymagyarországnak, hívják, hanem Történelmi Magyarországnak, és ma már volt ez a kérdés.


Kérném a topikot törölni, köszönöm.

2010. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem
2010. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
10%
melyik országból? :O
2010. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%

nem.

az ex-nagymagyar területeken (Mo. kivételével) abszolút kisebbségben élnek a magyarok (guglizd be ha látni akarod mennyire), ráadásul gazdasági csőd lenne és ugyanmár milyen indokkal szereznénk vissza? mert anno a mienk volt?

Törökök is voltak itt, ők nem érdemlik meg az országot?

2010. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%

Volt egy háború, vesztettünk, és megbüntettettünk ezért. Igaz, hogy elég igazságtalan mértékű volt a büntetés, de ki mivel fizetett a vesztes oldalon való részvételért...mi leginkább területtel. Szörnyű dolog, de bele kell nyugodni, és ahogy az előttem szóló is mondta: mégis milyen alapon? Ennyi erővel a kihalt avaroké is lehetne (én tovább vittem a gondolatot :P)+ valóban gazdasági csőd lenne, hisz ezt a picit se bírjuk rendesen fenntartani...

Szerintem a legnagyobb hiba viszont az lenne a visszaszerzést illetően, hogy mindenképpen háborúval járna, és szerintem fontosabb dolgunk is van manapság, mint hogy a lassan 100 éve elvesztett területekért folytassunk vérengzést!! Szóval valószínűleg nem lesz újra egyben a Történelmi Magyarország, de ha mégis, akkor az nagy baromság lenne. Románia ellen pl. tuti veszítenénk, hisz már most nagyobb ütemben fejlődik a gazdaságuk, a jövőben nagyobb katonai erő és fejlettebb ország lesznek, mint mi, főleg, ha mi meg folytatjuk azt az utat, amin most vagyunk :S

2010. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
51%
én csak a kintrekedt magyarokat sajnálom, de kizártnak tartom, hogy valaha is visszakerülnek hozzánk az elcsatolt területek. Arra látok még esélyt, hogy egyszer majd egész Európa egyesül, pl. az USA mintájára.
2010. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
27%
Nem lehet
2010. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
19%

Első vagyok, és kíváncsi, hogy melyik suttyó nem olvas eleget ahhoz, hogy tudja, nem Nagy Magyarországnak kell ejteni, hanem Történelmi Magyarországnak!


Kedves barátom , a leszavazással magadat minősíted, és most énekeld el a /Helyte bunkócska te drága című dalt/.

2010. márc. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Első!

Szerintem olvass egy kicsit te is! Mindkét megoldás teljesen helyes, a népi köztudatban mindkettő elterjedt, és tulajdonképpen nem értem, mi lenne akár nyelvtanilag, akár szemantikailag helytelen a "Nagy Magyarország" kifejezésben, de ha te tudod, akkor olvaslak :)

2010. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
42%
Persze hogy lehet.Csak a kommunisták és a liberálisok átmosták az emberek agyát.Szerintetek Árpád vagy Hunyadi Mátyás hagyná ezt?Trianon teljesen igazságtalan volt akkor Osztrák-Magyar Monarchia volt nem volt sok beele szólásunk a dolgokba.Ráadásul egy szerb terrorista meggyilkolta a trónörököst.Annyian haltak már meg ezért mi meg gyáván nem teszünk semmit.Ébredj magyar!
2010. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!