Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért olyan nagydarab az...

Miért olyan nagydarab az összes Amerikai katona?

Figyelt kérdés

Mondjuk lehet, hogy a Magyar Honvédségben is elég kigyúrt emberek vannak, de most részben az amerikai katonákra gondolok...

Elég hülye kérdés, viszont én is lehet hogy katonának fogok menni a közelmúltban (kb. 8 év múlva xdd), csak elég vékony vagyok, és szerintem egy vékony katona kicsit furcsa mondjuk kint a harctéren élesben. Bár az évemhez képest lehet hogy normális az, hogy vékony vagyok, egyébként 15 éves vagyok. Sportosabb alkat vagyok, csak tényleg az a baj, hogy vékony. Lehetnék én hasonló testalkatú, mint mondjuk az amerikai katonák? Gondolom azok sem voltak mindig olyan kigyúrtak, mint a katonaságban.



2016. márc. 2. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg speciális étrend van nekik javasolva, illetve edzetik őket.
2016. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva látod a dolgot: a katonáknak ott feltétel a megfelelö magasság illetve erönlét, azaz aki nem üti meg a szintet, azt nem veszik fel.
2016. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem tudom, ezek nekem teljesen atlagos fiataloknak tunnek, egyik sem eppen nagydarab.

2016. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
" Katonának fogok menni közelmúltban (kb. 8 év múlva)" ennek, ebben a formában semmi értelme!
2016. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is sovány alkat vagyok. De nem mindig az a jó ha nagydarab vagy. Lehetsz sovány de "tömör" és szívós, akkor simán jobban teljesíthetsz mint egy kigyúrt. Beírod a Google képekbe, hogy Magyar Honvédség, akkor azért lehet látni, hogy elég vegyes. Vannak gizdák meg kövérebbek is. 8 év alatt meg simán kigyúrod magad. :)
2016. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A teherbírás miatt kell annak aki gyalogos vagy különleges egységhez megy egy pilótának nem kell. Viszont aki gyalogos azoknak van futás fekvőtámasz teljes felszerelésben menetelés meg fekvőtámasz miközben slaggal locsol a kedves kiképző miközben üvölti hogy egy szar ember vagy hogy lehetsz ilyen meg kedves bajtársakat miattad szopatják ha nem teljesítesz. Az a lényeg hogy teljesíteni kell amit mondanak azon túl hogy mennyire vagy kigyúrt az nem lényeg. Ha fel tudod emelni a 40 kilós táskát közben lefutsz három kilométert akkor mehetsz.

https://www.youtube.com/watch?v=GTQAXX08A-s

https://www.youtube.com/watch?v=LMPpvC9hzHA

2016. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hármas válaszolónak: Háát.. azért én nem látok vékonyka emberkét ott :)

Szóval aki vékony, de jó erőben van, annak van esélye? Valószínű hogy addig megpróbálom kigyúrni magam, viszont olvastam, hogy van egy pont, ahol már az izomzat nem lesz nagyobb, és lassabban is fog fejlődni, mint előtte. Szóval nem hinném, hogy én is egy kigyúrt állat leszek, maximum steroidokkal... Remélem változtathatok azon, hogy ne legyen vékony több év alatt :D

2016. márc. 2. 12:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az erőlét a lényeg nem kell kigyúrtnak lenni ha tudsz futni negyven kilóval kilométereket meg nem lihegsz 100 fekvő után meg persze jól úszol akkor mehet discoverin van erről műsor hogyan képzik ki a különleges egységeket.
2016. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rákerestem a Katona dolog -ra, csak nem találtam semmi műsort róla, mert gondolom törölték
2016. márc. 2. 12:24
 10/12 anonim ***** válasza:

max a kulonleges egysegek vannak kigyutva, a simma mezei katona teljesen atlag testu, talan a magassagnal van valami limit, akik hozzank jartak xp cserere kb 1.70 volt a legalacsonyabb.

amugy van 2 meteres es 50 kilos tarsam is, es 1.60 magas es 80 kilosis, nincs megszabva a testalkat, csak bird magad, ne kopd ki a tudod 1 km futas utann.

2016. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!