Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért olyan nagydarab az...

Miért olyan nagydarab az összes Amerikai katona?

Figyelt kérdés

Mondjuk lehet, hogy a Magyar Honvédségben is elég kigyúrt emberek vannak, de most részben az amerikai katonákra gondolok...

Elég hülye kérdés, viszont én is lehet hogy katonának fogok menni a közelmúltban (kb. 8 év múlva xdd), csak elég vékony vagyok, és szerintem egy vékony katona kicsit furcsa mondjuk kint a harctéren élesben. Bár az évemhez képest lehet hogy normális az, hogy vékony vagyok, egyébként 15 éves vagyok. Sportosabb alkat vagyok, csak tényleg az a baj, hogy vékony. Lehetnék én hasonló testalkatú, mint mondjuk az amerikai katonák? Gondolom azok sem voltak mindig olyan kigyúrtak, mint a katonaságban.



2016. márc. 2. 10:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a harcter miatt meg ne aggodj, rohadt keves az eselye hogy balaha masra is lonod kell celtablan kivul.
2016. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Értem :)

Egyébként még aki tudna linkelni valami filmet vagy akár sorozatot, ami a katonákról szól, és lehetőleg magyar szinkron, az legyen szíves küldjön egyet :D

Körülbelül mindenkinek ment a zöld pacsi, köszönöm szépen :D

2016. márc. 2. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!