Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egyik ismerősöm fia (18 éves)...

Egyik ismerősöm fia (18 éves) elvileg kapott ma katonai behívót lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Még azt se lehet elmondani róla, hogy valami köze volt eddig a katonasághoz.

2016. márc. 18. 16:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én ilyet nem kaptam 19/f
2016. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a közmunkások, és a bejelentett munkanélküliek kapnak. csak egy papír erról, hogy jelenyen meg agy helyen, ahol a toborzó iroda munkatársai megpróbálják befűzni, hogy válaljon szerződéses szolgálatot, amit persze nem kötelező elválalni.
2016. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
szerintem egy nagyon nagy baromsàg miert kell katonának menni lenni nemhiszem hogy erőszakkal meglehet oldani meg pusztulással a vilàg problemait. itt annyira nincsenek felébredve hogy mi zajlik mire valo a robotika meg a dronok meg a szuperkatona. minek ahhoz ember. es nem kell katonànak menni senki ne menjen aki akar de miert harcolni hazáért mierz is a földért pénzért butamegoldás.
2016. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

18.06.


Valakiknak az eszközöket is kell kezelni. És az önvédelemre is képzés kell.

Bár elég nehéz megérteni, hogy mit is írtál.

2016. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!