Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A II. világháborúban hány...

A II. világháborúban hány ember halt meg baráti tűztől összesen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 23:07
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
igen.
2010. ápr. 4. 11:37
 12/28 anonim ***** válasza:
Amikor a nyilaspribékek lőtték agyon a dezertőröket, vagy küldték tankok ellen a szerencsétlen leventéket, az annak számít?
2010. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom hányan haltak meg.De az tuti,hogy én 3 libát 1 disznót és 2 marhát agyon lőttem!HÜLYE KÉRDÉSRE HÜLYE VÁLASZT!!!szerinted ezt honnan lehetne tudni??? Ráírták szerencsétlen elesett katonára h "Én xy lőttem le a társam sorry" vagy mi???Komolyan mondom az ilyen idétlen kérdésektől a falra lehet mászni...Gondolkozz mielőtt baromságot kérdezel.
2010. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Eddig is tudtam, de mosmár a napnál is világosabb, hogy itt nem lehet normális kérdésekre normális válaszokat kapni. : O


Egyre szarabb az oldal...

2010. ápr. 4. 13:16
 15/28 anonim ***** válasza:
Normális kérdésre lehet, de ez messze van attól :)
2010. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:

Ez normális kérdés! Igazad van kérdező itt egyre rosszabbak a válaszolók! Mindent sz*rnak vesznek!!!

Van aki tudja ez 100% És nem egy van belőlük!

2010. ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Név szerint is sorolnátok? :D
2010. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Nem lehet biztosan tudni, ha mindegyik halottból kivennék a golyót, akkor lehetne megállapítani, de ez lehetetlenség, minden háborúban van ilyen.

Aki meg erre tud választ adni, az nem magyar, és nem itt van. De én mondom, 37947,5 ember.

Amúgy egy másik kérdés:

Miközben jöttünk Magna Hungáriából, hány embert öltek meg az ősmagyarok???


Értelmes választ kérek!

2010. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Például, ha egyik hadsereg (Vietnam pl) a másik rádióadását dekódolta, és valahogy bejutott az ellenséges rendszerbe, ahol az ellenséges sereg pozívióját adta meg, akkor előfordult, hogy például a tengeren álló hajók ágyúi a saját seregeiket lőtték szét. Volt ilyen. De ha 5000 ember lerohant 50-et, és nincs esély a győzelemre, és a vereséggel elsik egy város például, akkor nem haboztak ledobni egy bombát a saját egységeiket feláldozva sem. Nem hiszem hogy túl sokan lehettek, de ilyen értelemben, a párezer is sok.
2010. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
53%

Felettem lévő vagyok újra. Az idióta barmoknak üzenem, és a nevükben is elnézést kérek a kérdezőtől. Az a hülye kérdés, amikor a Jobbikos idióták jönnek a Nagy Magyarországos sz@rságaikkal. Az a hülye kérdés, hogy 2 csávó közül melyiket válassza. Az a hülye kérdés, amikor egy angol mondatot ír ide lefordítás céljából, és ha kell, napokig vár a válaszra, egy kicseszett tanár vagy fordító felkeresése nélkül, a józan észről már ne is beszéljünk. Amikor valaki daganatot talál a heréjében, és nem megy a dokihoz, mert 10-9 arányban győzőtt a NEM válasz.


Ezek hülye kérdések. A kérdező olyat kérdezett, amit nem árt tudni, minimális szinten. Nem azt akarta tudni, hogy 51467, hanem hogy 50 ezer felett, idióta. Az oldal jó, csak túl sok csökkentértelmű tahóparaszt van itt, mint a válaszadók többsége ezen kérdésben. Én azért nézek inkább meg külföldi Wikipedia oldalakat is, minthogy ideírjak akármit, hogy ilyen fogyatékosok fantáziájából építkezzem.


19/F

2010. ápr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!