Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi kell ahhoz, hogy bekerüljek...

Mi kell ahhoz, hogy bekerüljek a harckocsizó zászlóaljba?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy szükség van végzettségre? És ha igen, milyenre? Ha bemennék a toborzó irodába, ott jelentkezhetnék rögtön harckocsizónak?


Amúgy nincs semmi végzettségem, még érettségim sem, de azt egy magániskolában egy év alatt le tudom tenni.


A válaszokat előre is köszönöm szépen.


2016. máj. 7. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D:D:D

Kitartás, ugyan is egy harckocsi zászlóalj létezik ebben az országban. Még neked semmi végzettséged nincs, addig már beelőznek azok akiknek kamionra is van jogsijuk.

(Hozzáteszem a Honvédség nem az hogy bemész a toborzóirodába és aranyosan rád-mosolyognak és megkérdezik "Pistike, mi szeretnél lenni? Milyen rangba?". Bemész, alkalmassági, alapkiképzés időpontra helyre lebontva, aztán eldől hova kerülsz.

2016. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Hát akkor ez így tényleg gáz :D Köszönöm a választ
2016. máj. 7. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Ó engem harckocsisnak soroztak le annak idején. Alig tudtam megúszni.
2016. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem tudom hogy kerüljek ki onnan.
2016. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bemész a toborzó irodába, mondod, hogy oda szeretnél kerülni. Ha megfelelsz minden kritériumnak (pl max magasság 170cm) , sikerül az alkalmassági vizsgálat is és még szerencséd is van, akkor találnak neked helyet náluk, de még egy adott tervezett beosztás is megváltozhat az alapkiképzés ideje alatt... Aztán az első fél évben kérvényezheted az áthelyezésedet, ha mégsem oda kerültél és talán bejutsz....
2016. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MZ.per.X ***** válasza:
Leginkább harckocsi kellene, mert az nem nagyon van.
2016. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat. Igazából átgondoltam, és úgy döntöttem, hogy leteszem az érettségit 1 év alatt, aztán jelentkezni fogok egy tiszti főiskolára, és majd ott eldől, hogy mi-hogy lesz.
2016. máj. 8. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!