Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Altiszti akadémia felvételi...

Altiszti akadémia felvételi 2016 valaki kapott már bármiyen levelet?

Figyelt kérdés

Kecskeméten sikeresen meglett mindenem, ott azt mondták majd küldenek egy levelet amiben a labor eredmény lesz és ezzel zárul az egész fizikai / eü vizsgálat

Korábbi évek tapasztalatai ezzel kapcsolatban, mikkora várható bármilyen levél hogy mikor kell majd elbeszélgetésre menni Szentendrére ?



2016. máj. 31. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben a cipőben járok én is, és én sem kaptam még semmit... Tavaj nyáron beáltam tartalékosnak, szeptember elején voltam a kecskeméti alkalmasságin, és legközelebb négy hónappal késöbb küldtek bármi értesitőt. Szóval nem kell betojni, így mennek ott a dolgok...
2016. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is voltam tavaly tartalékos 3. század 3. szakasz :)

Tavaly nekem utolsó pillanatban jött meg a behívó ha jól emlékszem júli 14. volt akkor bevonulás én megkaptam 7.-én......

Olyan információim vannak miszerint 100 % hogy júliusban várható ( van egy ismerősöm ő tavaly bekerült neki tavaly július első hetében volt, akik 2 évvel ezelőtt kerültek be nekik júli végén...... ) de jó lenne ha valami küldenének mert így nem lehet tervezni semmit se nyaralás szinten se utazás szinten mert nekem vidékről 1 nappal előbb fel kell mennem mivel reggel 8-tól kezdődnek az elbeszélgetések......

2016. jún. 1. 08:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, júli közepe táján kell bevonulnom alapképzésre, azt szerencsére már elküldték, az altiszti alapkiképzés, ha felvesznek, úgy is ütni fogja időben... Na mindegy. Küldhetnél egy privátot ha már tudsz valamit, és én is igy teszek. Sok sikert!
2016. jún. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
felhívtam az altisztit azt mondták múlt héten ( júni 3. ) akkor kezdték el kiküldeni a leveleket, várható szóbeli júli 5-8. reggel 8 órától
2016. jún. 4. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
De levelet még te sem kaptál?
2016. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!