Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonai Egészségügyi vizsgálat...

Katonai Egészségügyi vizsgálaton végeznek laborvizsgálatok kiemelten a drogteszt és AIds tesztet! Milyen drogokat néznek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mert én tegnap este egy éjszaka erejéig felkeveredtem Pestre szülinapozni! (5 éve nem voltam már Budapesten) Szegedi vagyok! Ment az iszogatás szépen de mivel már szilveszter óta nem dohányzok nem volt nálam cigi a pia mellé meg nagyon megkívántam és egy srác megkínált egy szállal na és az nagy valószínűséggel füves cigi lehetett! Mert az íze ismerős volt! Mert régen használtam! De mióta van család azóta nem! A vizsgálat meg jövőhét folyamán bármikor lehet! Szóljak erről majd a doktornak vagy inkább hallgassak? Mert gondot sem szeretnék magamnak

2016. jún. 4. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha füvet szívtál azt esélyes hogy kimutatja. 5-8 napig mutatható ki alkalmi fogyasztó esetén.. Ne haragudj de jó nagy marha vagy hogy ezzel kockáztatsz.


Amúgy meg: régen füveztél és néha dohányzol is de nem tudod megkülönböztetni a kettőt?

2016. jún. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát na ja, akkor tetesd későbbre valahogy azt a vizsgálatot, ha tényleg csak egyszeri alkalom volt, mert olyan 7-8-10 napig (egyénenként eltér) kimutatható simán. láttam én sok drogtesztet és még 7-8-dik napon is azért finoman elszíneződött, de meg nem tesztcsíkkal csinálják, akkor még sokkal tovább is kimutatható.

lényeg: halassz. de nem írtad, mikor lesz a vizsgálat ...

2016. jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Ilyenekből lesz manapság katona...gratulálok. Meg családod van...
2016. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
6 hónapja nem dohányoztam tegnap este kicsit jobban felöntöttem a garatra (mert már inni sem iszok 2 éve az egyik srác a társaságban meg sodorta a cigit és a franc se gondolta hogy tett bele valamit! Lehet hogy nem volt benne semmi csak hirtelen a nikotintól szédültem meg mert piros multi dohányt sodort! Én is amíg nem tettem le a cigit előtte 1 évig sodortam a cigit mert tovább bírta a dohány mintha töltöttem volna! A franc se gondolta hogy ez lesz!
2016. jún. 4. 10:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb 14 napig kimutatja a THC-t vizeletből a gyorsteszt, vérből 30-60 nap a "nagygenerál". Egyébként a THC tipikusan az a drog, amit ha nagyon keresnek, megtalálnak akárhány éve nem használtad.

Imádkozz, jobbat nem tudok mondani.


A gyorstesztek is elég érzékenyek egyébként, mákot se nagyon egyél 3-4 nappal előtte.

2016. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz vele, nálunk bevonulás előtt szűrtek ki egy csávót, rendőrök vitték el.....
2016. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Hát, hajhagymából vett mintán 10 évig is kimutatható, de már több ezer éves múmiákon is kitudják mutatni, de lassan már oylan szondák vannak hogy 10 év utánn is értéket mutat xD
2019. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!