Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Francia idegenlégióba nem...

A Francia idegenlégióba nem vesznek fel nőket. Milyen más, hasonló alakulatokhoz/egységekhez vesznek fel nőket?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! bér hadseregekkel/zsoldos hadseregek tele van a világ, nem csak az idegen légió létezik, de sztem nőként nem sok helyre mehetsz el bérencnek:S

Az angoloknál "menő" meg az amcsiknál a privát hadseregesdi

A neve PMC (private army company)

[link]

tessék egy wiki oldal, csemegézz belőle, sokat leír:)


de azé óvatosan;) SEMPER FIDELIS!

2010. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*private military company nem army company, sry:P
2010. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Több országban vannak női katonák, a legjobb az lenne ha érdeklődnél a megfelelő helyeken.Azután az információk alapján döntenél,mielőtt G.I.Joet szeretnél játszani.Kemény dolog és akár az életed a tét,ahol nem mindig a mozifilm változatos vég jön be.Én tisztelem és becsülöm azokat, akik képesek teljesíteni az ottani elvárásokat akár férfi akár nő az illető.Azonban először Önmagaddal légy tisztában és ha ez megvan akkor indulj neki.A testi erőnlét fontos de a kiképzést fejben lehet és kell teljesíteni.Ha csupán el akarsz tűnni nem javaslom,de ha szándékod végleges sok sikert hozzá.Izraelt javasolnám,de Neked! kell választanod.Végül egy jó tanács:Mindig mérlegeld mit nyersz azáltal,amit veszítesz!
2010. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Izraelben a nőket is besorozzák katonáknak, ha jól tudom. Persze nem árt hozzá egy izraeli állampolgárság...
2010. ápr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért arra is legyél tekintettel, amit minden hozzád hasonló nő elfelejt átgondolni.


1., Ha egy olyan helyre akarsz menni, mint az Idegenlégió (vagy akármelyik másik zsoldos alakulat) akkor ott bizony nem céllövészet lesz, hanem bevetés. A bevetésnél nagy esélyed van a halálra.


2., A golyó a valóságban nem csak lyukat üt; leszakítja a kezedet, feltépi az izmokat, tönkreteszi a végtagjaidat.


3., Nem is beszélve a hadifogságról... a férfiakat ütik-verik ha lehetséges... te viszont NŐ leszel ott. Azokat másképp bántják. És ne gyertek mindenféle egyezményekkel, mert ti is nagyon jól tudjátok, hogy egy háborúban nem számít semmi.

2010. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt mind tudom, nem azért írtam, mert meguntam a Barbiemat. Komolyan gondolom ezt az egészet!!
2010. ápr. 14. 16:08
 7/8 anonim válasza:
Néni nem szabad lövöldözni :(
2010. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na meg ahogy fogalmazott egy repülőgépanyahajós: A filmekben kétfajta kimenetel van, vagy győzöl pár karcolással vagy meghalsz. A valóságban súlyos sebesüléseket szerezhetsz, amik az életed végéig elkisérnek.
2010. júl. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!