Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A fősodratú médiában miért...

A fősodratú médiában miért nem mutatják be az ukrán, szír, stb háborúk szörnyűbb oldalát?

Figyelt kérdés
Pedig meg kéne mutatni cenzúrázatlanul azt a sok szörnyűséget, kegyetlenkedést, gaztettet. Le kell sokkolni vele a népet, hogy legalább nálunk ne történjen ilyen!

2016. jún. 7. 10:52
 1/4 A kérdező kommentje:
És itt nem ISIS lefejezésekre gondolok. Az már PR. :(
2016. jún. 7. 10:52
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Ember, szerinted a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság milyen bírságot szabna ki? Már így is ha 12-es karika van és nem 16-os egy sima sorozaton több millió a bírság. Törvényileg nem lehet ilyeneket mutatni.

Ha majd figyeled még a híradóba is bemondják még a "durva" dolgok előtt: "Felhívjuk kedves nézőink figyelmét, nyugalom megzavarására alkalmas képsorok következnek......."

2016. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Mikor először csirkèt vágtam emlèkszem megrázott a dolog ès egèsz nap.moralizáltam magamban. Másodazor vettem egy mèly levegőt ès annyu. Úgy negyedik- ötödik alkalommal már bosszatott hogy a rohadt dög kèpes.összevèrezni, mièrt nem döglik már meg. Szóval drágaságom, te iszonyúan alábecsülöd az átlag emberben rejlő brutalitást, ès az, hogy milyen gyakran termèszetessè válik. Kezdj csak el mutogatni ilyet a tv-ben ès egy hèt múlva senkit nem fog èrdekelni, ès mèg rúgtál is magadnak egy hatalmas öngólt, mert pont hogy segìted a brutalitás terjedèsèt a hètköznapivá tètelèvel!
2016. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Most itt arra célzol hogy a valóság helyett az orosz propaganda hazugságokat kéne nyomni mert neked úgy jobban tetszene? Hát van erre egy megoldás vegyél repjegyet moszkvába.
2016. jún. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!