Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Vörös Hadsereg rémtettei...

Handsomeboy kérdése:

A Vörös Hadsereg rémtettei miért nem kapnak akkora nyilvánosságot mint a németeké? A Terror Háza szerintem korrekt módon mutatja mindkét rendszert.

Figyelt kérdés
vörös hadsereg,Terror Háza

2016. aug. 11. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Most akkor kapnak vagy nem kapnak?
2016. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kapnak.
2016. aug. 11. 21:01
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg kapnak.
2016. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Én eleget hallottam,olvastam mindkettő rémtetteiről.Persze, akinek az egyik "szimpatikusabb",mint a másik,az esetleg úgy érzi,hogy nem azonosan "mérik" a kettőt.Hozzám egyik sem áll közelebb a másiknál,ezért nem tudok mit kezdeni az olyan kérdésekkel sem,mint "Sztálin vagy Hitler?",melyik "alatt" élnél szívesebben,stb.,stb.
2016. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Engem inkább érdekelne, hogy az amcsik rémtettei miért nem. Sokan talán szívesen szemet húnynak afelett, hogy ugye a legyőzött Németország területén raboltak, fosztogattak, nőket erőszakoltak, foglyokat gyilkoltak és vegzálták a lakosságot. A nyomorékabbja ugye ezt azzal szokta igazolni, hogy a németek "megérdemelték".

Kérdem én: Miért?


És ami még fogasabb kérdés:

Miért erőszakolták végig és fosztották ki a "felszabadított" francia lakosságot is? Ők is megérdemelték?

2016. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Amit Guantanamóban az amcsik tettek, semmivel sem jobbak a náciknál vagy az oroszoknál
2016. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

'Engem inkább érdekelne, hogy az amcsik rémtettei miért nem.'


Képzeld, ezt is tárgyalják:

[link]

2016. aug. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

'A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.

# 7/7 Időpont ma 02:12'


Árulja már el nekem valaki, egy filmajánlón mit kell leminuszozni?

2016. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Nyilván van pár rajongód akik név alapján lepontoznak mindent amit írsz, mert valamikor nem értettél egyet a véleményével és ettől megsértődött a szegény pici lelke. Emiatt kiirtani való hazaáruló ____ vagy, legszívesebben megfojtana egy kanál vízben, de szegény tehetetlen őrjöngőnek csak a lepontozás áll rendelkezésére mint eszköz.
2016. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%

'de szegény tehetetlen őrjöngőnek csak a lepontozás áll rendelkezésére mint eszköz.'


És az őrjöngő mihez folyamodna, ha nem létezne a lepontozás?

2016. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!