Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Francia idegenlégióban magas...

Francia idegenlégióban magas vérnyomás kizáró ok?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm válaszaitokat!

2016. aug. 20. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen és mérik is, de nem úgy mint itthon, ráfekszel egy ilyen orvosi asztalra vagy mi az, és ilyen kapcsokat tesznek rád a csuklódnál a bokádnál meg talán a felkarodnál, és a mellkasodra is tesznek ilyen érzékelőket.
2016. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
1: Az az EKG, nem?
2016. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az mindenhol kizáró ok.
2016. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#2 hát lehet, nekem csak ilyet csináltak olyan vérnyomás mérést amit itthon az orvosok szoktak olyat nem. De én csak egy orvosi viszgálaton vettem részt mert egy hét után ki is estem a rostán szóval lehet hogy a késöbbiekben mérik úgy is. Arról már nem tudom mit mondani.De kizáró ok az biztos.
2016. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az EKG volt.
2016. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gondolom a stressz asztalról beszél az előttem levő.
2016. aug. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Sajnos én sem tudom hogy megy ott, de szerintem nem egy mérés után fognak elküldeni, hisz mindenki izgul, így rá lehet fogni a stresszre. Ha meg kérdezik hogy fenn áll e hipertónia, le lehetne tagadni. De ez csak az én véleményem, lehet nagy baromság. Egyébként nem olyan vészes, 120-145-ig szokott lenni, csak ugye gyógyszert szedek rá.(5 mg tritace naponta)
2016. aug. 21. 18:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezni fogják hanem rögtön az orvosi vizsgálat előtt mindenkinek ki kell töltenie egy kérdőívet a betegségekről. Kérdezni fogják benne többek között ezt is és azt is hogy szedtél/szedsz-e hosszabb ideig gyógyszereket és ha igen milyeneket. Magyar nyelvű kérdőívet is kitölthetsz, van nekik olyan bár néhol hibás a szövege. Simán letagadhatod, de a vizsgálatokon úgy is le fogsz bukni mert rájönnek főleg ha még gyógyszert is szedsz rá. Nem lebeszélni akarlak, menj csak ki nyugodtan én is 2x voltam kint annak ellenére hogy szemüveges vagyok. Tehát meg lehet sőt meg kell próbálni, ha nem jön össze akkor is jó tapasztalat lesz.
2016. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen megpróbálom, ha kell többször is. Viszont azt még nem tudom hogy tagadjam-e vagy ne, mondjuk két év múlva megyek csak, szóval lesz időm gondolkozni rajta. Neked amúgy a szemüveg volt ami miatt nem sikerült?
2016. aug. 22. 11:16
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindkétszer a fizikain a futást rontottam el. A legelsőnél az volt a baj hogy túl gyorsan kezdtem és a vége felé nem maradt erő hogy tartsam a ritmust, akkor 5 nívót futottam. Másodszorra már figyeltem erre de így is csak 6 és fél nívó lett és hát ugye hetet kell futni mert megemelték azóta. 2014 szeptemberében még csak 6 kellett de 2015 februárjában már hetet. De a legjobbak 8-9-et futottak szóval kevés lett volna a 7 is ha biztos be akarok kerülni. ja és futás után rögtön jön a húzódzkodás, nincs semmi pihenő max. annyi, hogy amíg előtted csinálja a többi, neked van időd egy kis pihenésre de az nem sok szóval ezt is bele kell kalkulálni amikor otthon edzel, ugye ott 4 a minimum de azt mindenki megcsinálja az átlag 8 körül szokott lenni. Én 13-at csináltam a legjobb pedig egy nigériai volt 16-al.
2016. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!