Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A katonaságban a nőknek (ill....

A katonaságban a nőknek (ill. férfiaknak) van lehetőségük arra, hogy nem mint harcoló katona, hanem mint pl. ápolónő dolgozzon?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Van. Már csak egy háborút kell megvárnod.
2010. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg is vannak háborúk. :) Egyébként nem mondtam, hogy annak mennék, csak egy szimpla kérdés.
2010. ápr. 21. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Perpill létszámstop van, de amúgy igen van lehetőség.

Toborzó irodában add le a jelentkezésedet minél előbb.

Én is kórházban dolgozom egészségügyi tisztként )

2010. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

A "katonaságban" azt jelenti (gondolom), hogy katonaként, nem közalkalmazottként a HM tárcánál valahol.

Ha katona akarsz lenni, akkor át kell esned kiképzésen, ahol beöltözöl, tanulsz ezt-azt, "tüzelsz-vizelsz" egy kicsit, aztán később azt csinálod, ami a BEOSZTÁS (munkakör) szerint elő van írva. Ha ez egészségügyi (mert ezt vállalod) akkor azt.

Én sem lőttem még senkire, pedig eléggé fénylik a "vállapom" (ami nincs is, mert a rendfokozati jelzés már máshol van, ha hordom egyáltalán.)

2010. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Még semmiképpen sem tartok ott, hogy jelentkezzek akár, csak érdeklődöm e téma iránt. Esetleg ha ajánlanátok néhány olyan oldalt, ahol tudnék informálódni arról, hogyan is működik ez a rendszer, mert bevallom, nem nagyon értem még, azt nagyon megköszönném. :)
2010. ápr. 21. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
ha háború lenne akkor eleve dolgoznál elvileg. a nők is hadkötelezettek az alkotmány alapján háborúban. lőszergyárak stb.
2010. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül, hátha akad valami (mondjuk ez Pesten van):


[link]

[link]


Vidéki beosztásokról szerintem a következő helyeken érdeklődhetsz (telefonon):


[link]

[link]


Esetleg még ezt nézd meg:


[link]


Az utolsó három linken találsz telefonszámokat, egy hívást megér, az utolsónál ha lehet a személyügyet próbáld meg kapcsoltatni. Ők pontos (és hasznos) információt tudnak adni.


UI.: [link]


Itt az utolsó három (vidék) szanatórium jellegű.

2010. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!