Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kinézetre melyik modern...

Jeffrey Spender kérdése:

Kinézetre melyik modern vadászrepülő a legszebb?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 16:14
 1/10 MolotovPunk ***** válasza:

(Azt hittem lesznek bedobva képek a témáról.)

Felszereltségben és technikailag valószínűleg az amerikai és orosz repülőgépek a legjobbak.

2016. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Design szempontjából USAF gépei tetszenek, de az Európai és Orosz vadászgépeknek is megvannak a jellegzetességeik. Eltekintve a politikától mindegyik nagyobb ország haditechnikájának megvannak a szépségei.


Talán a Kínai Hadsereg Design-a nem tetszik annyira.

2016. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1: Aki ilyen kérdéshez hozzászól, annak illik ismernie kinézetre a repülőket, nem ? :D Meg ez a kérdés szimplán a kinézetről szól, nem a haditechnikáról, haditechnikáról nemigen lehet vitatkozni, ott is nem a repülőn múlik az egész, hanem a hozzá rendszeresített fegyverzeten, hogy hiába jók az ami és orosz repülők műszerezettsége, de ha valami ősrégi AIM-7-es Sparrow-val vagy R-27-es Alamo-val küldik légiharcba, onnantól kínszenvedés az egész.


A kérdésre válaszolván, F-15-ösöknél a kétülésesek, F-16-osoknál és F-18-asoknál viszont az együlésesek, és F-22-esből csak együléseset lehet választani, pedig egy kétülésest is megnéznék belőle. Oroszoknál meg Szu-30-as, Szu-34-es, Szu-35-ös és MiG-35-ös, az együlésesek és régiek valahogy nem néztek ki olyan jól, de a teljesen modernizált 29 / 35-ösök igen.

2016. szept. 16. 16:30
 4/10 A kérdező kommentje:
* F-16-osoknál és F-18-asoknál viszont mind az együlésesek, mind a kétülésesek
2016. szept. 16. 16:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Külalakra nekem a MIG-29-es tetszik legjobban.
2016. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az F-2.


Majdnem úgy néz ki mint az F-16-os de szerintem sokkal szebb, mert nagyobb a szárnya és emiatt valahogy arányosabban néz ki.

2016. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
MolotovPunk válaszához visszatérve, mégis tényleg kicsit hiányos a felsorolásom, mert nem csak az alap F-16-os létezik, ahogy Centauri mondta, hanem a változatok is megérnek említést, mint az F-2-es, T-50 Golden Eagle, F-CK-1 Ching Kuo, F-16 LOAN és XL, vagy Hornet-eknél a C/D és E/F külön altípusok, és még sok más ilyen vadásznak van terebélyes altípuscsaládja.
2016. szept. 17. 00:13
 8/10 Gugu Gabor ***** válasza:
Szerintem su27.
2016. szept. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 jason89 ***** válasza:
Szerinem a magyar gripen a legszebb kinézetre és teljesimény-ben is ott van :),de 5-dig kenerációs vadászgépeknék az orosz T-50 és az amerikai f-22 és f-35 a legszebb !:)
2016. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a10 warthog de nem a ghost szürke henem a sivatagi festésű. ritka de létezik.


szu35.

szu 37.

régi mig ek:15,17

spad 13

panavia tornado ids.

a német gyártású:dornier alpha jet.

2016. dec. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!