Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az SS-ben mi volt a felvételi...

Az SS-ben mi volt a felvételi követelmény?

Figyelt kérdés

Persze azt tudom ,hogy 180 cm árja származás,büntetlen előélet.De pl egészségügyi hasonló mint a mai elit alakulatokhoz?Meg a fizikai résznél ilyet ír ,hogy tökéletes testi edzettség ez pontosan mit takar?Ránézésre döntötték el mennyire van "kigyúrva"?

Előre köszi a válaszokat.



#SS #állapot #árja #Hitler #fizikai felmérő #tökéletes testi edzettség
2016. nov. 10. 21:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

10-es


A 8-as én voltam. Az aranyszőke hajról nem népmesében olvastam, hanem dokumentumfilmben mondták. A nagyon szőke, embereket nevezik aranyszőkének is. Ez nem hülyeség.

2016. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%

"Na jó mondjuk ez mind szőke..ha nem is arany"


Az aranyszőkének az ilyen szőke hajú embereket nevezik:


[link]


Akiknek a haja aranyhoz hasonló színű.

2016. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
95%

"....A Schutzstaffelt (védőosztag), vagyis az SS-t, 1925-ben állították fel. Kezdetben körzetenként 10 tagból és egy vezetőből. A tagok válogatása szigorú volt: büntetlen előéletűnek és egészségesnek kellett lenniük, valamint három generációra visszamenőleg igazolniuk kellett német származásukat. ..."

Szóval a szőke haj az sehol nem követelmény, és nem 7 generáció, csak 3.

2016. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%
7 generációra visszamenőleg kellett igazolniuk a német származásukat és kezdetben mikor még csak németek sorakoztak az SS soraiban, akkor igen is feltétel volt a szőke, vagy szőkésbarna hajszín és kék szemszín. Sötét hajjal, meg sötét barna szemekkel nem lehettél SS katona. Ők testesítették meg a tökéletes, árja férfiakat.
2017. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!