Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg vagy 250ezret keresnek...

Tényleg vagy 250ezret keresnek a határnál lévő magyar katonák?

Figyelt kérdés
Munkaügyin ma volt ilyen tájékoztató, nem én akarok jelentkezni, egy ismerősöm volt, nőket keresnek amúgy, azt mondták 160at keresnek alapból érettségivel, határnál 20-40 ezerrel többet +2 hét után megint 20-40 ezer plusz. Mit csinálnak pontosan? Mennyire nehéz dolog?
2016. nov. 14. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Ez most komoly, amit előadtok?

Az ismerősöd akar állásra jelentkezni valahol, és nem ő érdeklődik, hanem te, és nem is ott, ahol kéne, hanem egy teljesen hozzá nem értő oldalon. Besz@rás.


A kérdésre a válaszom: Kapásból alkalmatlan. Ne is próbálkozzon.

2016. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen igaz. Magyarországon a bérek (igaz még csak bizonyos állásokra) jelentősen megemelkedtek. Hegesztőket pl 300 ezerért keresnek, gyártósori összeszerelőt 170 -ért.
2016. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nehézség abban áll hogy 12 órás felosztások vannak mondjuk. 12 órát kinn, 12 órát benn. csak hogy:

A 12 órás pihenőbe bennevan a fegyverfelvétel, fegyverleadás, a kivitel, behozatal. Tehát a munka kezdete akkor van amikor a 12 óra kezdődik odakinn. Előtte fegverfelvétel, szállítás, kaja, stb. mondjuk 3 óra, ugyanez visszafele (mert a munka akkor ér véget mikor kijönnek érted pontban a 12 óra végén, vagy késve adott esetben....) akkor 2 óra vissza ugyanez moindjuk. 12 ből lett 17 óra és 7 óra pihi. amikor aludni is kéne.


2-3 hétig amugy nem gázos elvileg főleg hogy jó pénz is. De amikor már lennvagy x hónapja akkor lehet kicsit már idegesitő.

De én személyes tapasztalatból nemtudom.

2016. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok: Szóval személyesen ezt nemtudom. Nekem csak mesélték és azok is rendőrök voltak. de gondolom az mh-nál se más.
2016. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!