Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek egy keleti forrada...

Szerintetek egy keleti forradalomban, ahol sok ember kalasnyikovval lövöldöz, ott ciki régi forgó tolózáras puskával pl. : Mosin_Naganttal harcolni?

Figyelt kérdés
Ezek a puskák már régiek átlag 60-70 évesek, van amelyik elmúlt már több ,mint 100 éves, van amelyik 110 is, és még a mai napig használják őket. Nem nézik le szerintetek akik ilyen öreg hosszú puskákkal harcolnak. Vagy háborúban ez nem számít?
2016. dec. 11. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kuuuurvvvvaranem szamit nekik

De oszinten szerinted a mosin-naganttol nem hal meg ha eltalaljak vagy miert gondolod ezt

Persze egy automata gepfegyver sok szempontbol elonyosebb de egy tavcsoves mosin naganttal azert csak pontosabban losz

Nem vagyok mestere a fegyverforgatasnak de szvsz ez elegge realis velemeny

2016. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az van akkor biztos azon gondolkoznak majd,hogy inkább mègse harcolunk mert mosinnal lőni ciki...
2016. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az biztos ,hogy használják az ilyet, gondolkodás nélkül öl ,ilyen régi fegyverrel. Hanem arra értettem ,hogy a többi felkelő illetve harcos lenézi-e aki ilyen ősrégi fegyverrel harcol.
2016. dec. 11. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

Nemhiszem hogy evvel foglalkoznanak mivel hosszutavra meg pontosabb is es ha keves a loszer legalabb nem pocsekol annyit az ember

Meg egy csapat osszetart egy ilyen helyzetben tamogatjak egymast ugyertem h a ak sok elore menenek mig a tobbiek fedezik

Vagy forditva az aksok zarotuzet adnak leszogelik az ellenseget addig a mosinos oldalba tud kerulni betamad eltereli a fogyelmet kozbe a aksok elore vonulhatnanak

Vagy a mosinost felkuldik magaslesre a tobbieket onnan fedezni

Egy mosinnak is vannak jo tulajdonsagai meg sok oldalu fegyver attol fuggetlen h nem egy ak

2016. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A való világ nem Call of Duty, nem azt nézik milyen festése van a fegyverednek...


Amúgy nem látom realitását ilyen puskával lövöldözni, tekintve hogy ha már háborúznak akkor sokkal egyszerűbb AK lőszert beszerezni amivel rogyásig van a világ.

2016. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes hatással van a szociális média a fiatalokra.
2017. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 33/6 ***** válasza:

Lehet hogy ugratnak egy kicsit, vagy tréfálkoznak rajta, vagy kapsz miatta valami becenevet, de szerintem egy forradalomban minden szövetségest ès fegyvertársat megbecsülnek. Gyerekes kérdés. És amiatt sem néznek le, ha taktikai bakancs helyett tornacsukában mész az ügyükért harcolni.

Pontlővészetre alkalmasabbnak tűnik mindenesetre, mint egy AK.

2019. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!