Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek a második világháb...

Szerintetek a második világháborúban a fronton, melyik hadseregben, s melyik fegyvernemnél volt a legbiztonságosabb harcolni?

Figyelt kérdés
Én az amerikai tüzérségre tippelek.

2016. dec. 17. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A legbiztonsagosabb ha a vezerkarba tartoztal es a futott szobabol tervezgetted a hadjaratokat :)
2016. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mint írtam, a harctéren. Azért nyílván megvoltak a veszélyességi kategóriák. Például egy amerikai tengerészgyalogosnak jóval veszélyesebb lehetett harcolni, mint egy NKVD-s záróosztag katonájának.
2016. dec. 17. 19:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamelyik amerikai csapatnak ami sosem hagyta el az amerikai kontinenst és max papíron torpedóztak.
2016. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tábori kórház.
2016. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amerikai tengeralattjárón szolgáló tiszt/matróz.
2016. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De ki írtam, világosan, hogy a FRONTON, nem az amerikai kontinensen, vagy a vezérkarban. Ott nyílván nincs életveszély.
2016. dec. 17. 19:54
 7/13 anonim ***** válasza:
A fronton hullottak az emberek mint a legyek. Sehol senki sem volt biztonságban A tüzérséget az ellenséges tüzérség támadta, meg a légierő. Minden élet a szerencsén múlott. Még az olyan nem harcoló egységek, mint a hadtáp is nagy veszteségeket szenvedett el.
2016. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
4-es, 5-ös, hát igen ezek biztonságosabbak, de egy tengerallatjárón se túl jó.
2016. dec. 17. 19:56
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy minden alakulatnál nagy volt a rizikó, de biztos voltak olyan egységek, melyekben nagyobb volt az életbenmaradás lehetősége.
2016. dec. 17. 19:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Hogy lett volna?


A közkatonát lelőtték amikor kiugrottak az árokból. A tüzérséget kilőtte a másik tüzérség. A repülők kilőtték a többi repülőt.


A front az az ahol harcolnak. Ahol pedig harc van, ott meghalhatsz.

2016. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!