Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 3200 futás 14:50-es idővel...

3200 futás 14:50-es idővel szerződéses jelentkezésnél elég az alkalmasságira?

Figyelt kérdés
gyengébbek kedvéért, akik kötekedni szoktak, a honvédségre gondolok
2010. máj. 3. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ja,ezzel az idővel az Olimpián is indulhatnál.
2010. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi :)

akkor nem parázok :D

2010. máj. 3. 17:30
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

a gyengébb te vagy, mert sem a métert nem vagy képes kiírni, sem azt hogy szerződéses katonai szolgálat.

Így hát aki elsőre nem tudja nem az a hülye.

És sem a nemedet nem írtad ki, sem a korodat, ugyanis minden fizikai részben ez a mérvadó, ah egy kicsit utána néztél volna. Mert nyílván egy 40 éves jelentkezőnek nem ugyanannyi idő alatt kell lefutnia, mint egy 20 éves jelentkezőnek. És így van ez a fekvőtámasszal és a felüléssel is.

Úgyhogy ha normálisan képes lennél feltenni egy kérdést, nem egyből hülyének nézni mást, sokra viheted majd.

Egy szerződéses katona.

2010. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

na, te szerződéses katona

ez egy olyan oldal, ha nem tudnád. ahol emberek kérnek kérdés formájában segítséget, és sokan segítenek is rajta azzal, hogy válaszolnak

namármost

ha te azon vagy fennakadva, hogy nem írtam ki a métert, akkor csak sajnálni tudlak, hogy ilyen ""a legkissebb hibába is belekötök, mert tök jó vitatkozni, és úgyis nekem van igazam, a többi le van szerva"" típusú ember vagy

egyébként meg legyen bármilyen korú a jelentkező, mindenkinek ugyanazt a szintet kell teljesíteni, és ha szerződéses katona vagy, akkor ezt tudnod kéne, de ha nem tudod az már a te bajod

ja, és jó lenne ha válaszolnál a kérdésre

2010. máj. 4. 18:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Már bocs!!!De nem mindenkinek ugyan azt a szintet kell teljesítenie.Van egy pont táblázat ami alapján adják a pontokat.Futásnál összesen 160 pontot lehet elérni.Tényleg kellene a korod meg a nemed.De ha 25 év alatti férfi vagy akkor erre a teljesítményre 144 pontot kapsz.Csak ugye csináld jól a fekvőt meg a felülést is. 240 ponttól vesznek fel.
2010. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kedves baromi okos remélem nem leendő szerződéses katona.

Nem azon vagyok kiakadva, hogy kérdést írtál ki, hanem azon, hogy egy félig kiírt megfogalmazott kérdésnél még te írod oda, hogy gyengébbek kedvéért.

a másik, ha egy kicsit is utána néztél volna, de amúgy le is írtam, a fizikai teljesítések korhoz és nemhez is vannak kötve. De ha nekem nem hiszed el egyetlenem, akkor fáradj be a Petőfi laktanyába ahol egy fal csak ezekkel van körbeplakátolva.

A harmadik, hogy beosztás függő is hogy mit várnak el tőled fizikai alkalmasságin, ugyanis van T1, T2, T3 és T4 edzettségi szint. Az hogy melyikhez mit kell szintidő alatt teljesítened, fekvőből, felülésből futásból, annak szintén utána tudsz nézni.

És mielött nekiállsz okoskodni olvass vagy járj utána a dolgoknak, ne pedig pökhendien válaszolgass, főleg ne ordító baromságokat a nulla tapasztalatoddal.

Remélem hamar kirostálódsz.

Ilyen seggarcú emberekre nincs szükség sem az országban sem a honvédségnél.

2010. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
T3ban 240től T4ben 260tól tudtommal...
2010. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

15:45-vagyok


Vagy tévedek az előző állításommal?

2010. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
T4-ben 260 pont kell
2010. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

jó lehet hogy nem tudok mindent, és elnézést kérek az érintettől.

de akkor se abba kéne belekötni, hogy hogy írom ki a kérdést

am meg azt, hogy a "gyengébbek kedvéért" azért írtam ki, mert egyik kérdésemnél már volt egy okostojás, aki megkérdezte hogy miről van szó, hátha megint erre téved

2010. máj. 5. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!