Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Honvédségi alkalmasságin...

Honvédségi alkalmasságin előszokott fordulni, hogy 3200 futás helyett szobakerékpáron kell letekerni x kmert?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem hinném. Miért történne ilyen?
2010. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem, a honvédség nem eddzőterem. ezt verd ki a fejedből.
2010. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Olvastam ilyet a toborzóoldalon,de kb atomrobbanás esetén lehet ilyet a betonbunkerban.

Fuss Forest,fuss!!!!

2010. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ja. hát kb. Amíg terepre ki lehet menni és élve vissza is tudsz onnan jönni addig a honvédség nem fog szobakerékpárt használni. Bár szerintem atomtámadás esetén kapnál egy lenge ólomköpenyt és mehetnél ki akkor is. Lehet hogy a toborzóoldalukon szerepel ugyan ilyen, de a gyakorlatban sohasem fogják alkalmazni.
2010. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elő szokott fordulni.De itt ne az otthoni szoba biciklire gondolj.Ott is nyomják felfele a terhelést.De ezt általában csak a már bevonult katonáknál szokták alkalmazni.De ott is csak igen ritkán.
2010. máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az egyik rokonom azt mondta, mikor Ő volt esett az eső, és így szobakerékpáron kellett bicajoznia futás helyett, de persze ha napos idő van, akkor biztos hogy lehet menni szépen futni
2010. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 vzs ***** válasza:

Előfordulhat, de nem egyszerű, mert a pulzusod folyamatosan figyelik és adott értéknél vége...


Azt mondják, akik voltak már ilyen terheléses vizsgálaton, hogy sokan azon buknak, hogy erősen markolják a kormányt... állítólag azzal lehet csökkenteni a pulzusod...

Én nem tudom pontosan, de az biztos, hogy létezik ilyesmi, általában szakadó eső és társai esetében vetik be a cangát

2010. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
esetleg,ha azt mondják,hogy szobakerékpár lehet helyette ha esik is választani a futást?mert gondolom,hogy a futás eredményt jobban nézik,mint egy szoba kerékpáros eredményt...
2010. máj. 3. 19:39
 9/12 vzs ***** válasza:

Ne hidd! Ugyan olyan eredménynek veszik, és mivel szinte azonnal átszámolják pontba az időeredményed, soha nem is fogja tudni senki, hogy te futottál, vagy bringáztál.


Egyébként, ha végignyomod az alapkiképzést, akkor elméletben bármikor le tudod futni a 3200-t egész jó idővel.


Nekem előtte voltak gondjaim vele, meg fostam is, hogy le tudom-e majd futni, alapkiképzésen sokat futottunk, azóta nincs gond. Lehet, hogy nem az enyém a legjobb idő, de fix, stabil eredménnyel le tudom futni.

2010. máj. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!


Én azért tartok a kerékpártól mivel így hogy 2-3 napja tudtam meg nem tudtam rá felkészülni.és ha jól tudom azon nézik a pulzust is.Na most ha nekem ott a pulzusom 80-85 esetleg 90 vagy kicsit magasabb lesz tekerés közben(ami normális) akkor egyből repülök? Am a futásom az 15:20-15:30 amire azt mondták hogy átlaghoz képest jó(nem vagyok még katona)

2010. máj. 4. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!