Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Akik annyira szeretnek a...

Akik annyira szeretnek a katonasággal példálózni, azok miért nem a katonaságnál helyezkedtek el?

Figyelt kérdés
Rendszeresen piszkálják az idősebb generációk a fiatalokat a sorkatonasággal, hogy "bezzeg a katonaságnál", így+úgy katonaság. Az ilyenek, akik ennyire bele vannak habarodva a katonaéletbe, miért nem a katonaságnál helyezkedtek el életük végéig?

2017. febr. 8. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Én nem tudom, téged ki piszkál ezzel, nekem általában csak arról szoktak mesélni, hogy hogyan szívatták őket értelmetlenül, illetve, hogy milyen balhékat csináltak odabent, és azért milyen büntetést kaptak a lebukás után. Na meg, hogy a laktanya melletti varrónőképzőbe járó diáklányokat hogyan szédítették.
2017. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy engem piszkálnak? :O
2017. febr. 8. 11:56
 3/7 Szimeon ***** válasza:
Én azokat a nőket szoktam kevéssé szimpatikusnak találni, akik azzal szórakoztatják a férfiakat, hogy milyen fontos a katonaság a fiúk számára, mert ott megnevelik őket, rendre szoktatják, stb. A leginkább gusztustalannak azokat az anyákat tartottam, akik azzal küldték katonának a fiúgyermeküket, hogy ott majd férfit nevelnek belőled, ott majd megtanulsz viselkedni. Ha ő 19 év alatt nem tudta megnevelni, akkor mit akar az egy év katonaságtól??? Mert ott aztán nagy pedagógiai elmék foglalkoznak a fiatalokkal!
2017. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

'Én azokat a nőket szoktam kevéssé szimpatikusnak találni, akik azzal szórakoztatják a férfiakat, hogy milyen fontos a katonaság a fiúk számára, mert ott megnevelik őket, rendre szoktatják, stb.'


Gondolom azon típusokról van szó, akik azt hiszik, a Honvédség majd pedáns férjeket, családapákat, John Rambo-kat, stb. farag a kopaszokból :D

2017. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Faragna. Csakhogy a sorkatonaság mindent faragott a suhancokból csak embert nem. Ha van kötelességérzete az embernek mert úgy van nevelve akkor igen van értelme. Nézd meg Ausztriát, Izraelt.

Azonban egy elkényelmesedett országban mint MO. nincs értelme. Sajnos/nemsajnos az emberekből ki van ölve már jó pár évtizede az hogy szeresd a hazád, és védd meg ha kell. Amit nem csodálok egyébként ennyi f*sság után mint ami itt megy....

2017. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük, hogy hányszor sütötték el a fegyverüket, vagy hány éles gránánátot dobtak el.

Vagy példul, hogyan kell egy aknát telepíteni. Nyugdíjas nosztalgia az egész. Az alapkiképzés alatt ellőttek 8 darab lőszert, abból négyet egyes lövéssel, négyet pedig sorozatban.

Viszont az tuti, hogy megtanultak takarítani, krumplit pucolni, inni mint az állat, és dobizni.

Persze a a laktanyát úgy elhagyni, hogy azt senki nevegye észre, egyenlő az észrevétlen behatolással!

2017. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
H..lyék az idősek,amikor nekem katonaságról mesélnek arról dumálnak hogy berúgtak mindig,meg hány csajt felszedtek,ennyit a sorkatonaság értelméről :D
2017. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!