Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ilyen személyiséggel alkalmas...

Ilyen személyiséggel alkalmas lennék katonának?

Figyelt kérdés

19/lány vagyok. Alapvetően csendes, szerény, vissza fogott. Introvertált, társaságban félénk, izgulós, baráti körben ennek ellentétje. Sokszor félek emberek közt(mit szólnak rámpl.)de ezen próbálok változtatni, haladással.

Jó lelku, érzékeny. Nyitott az újdonságokra, ha valamit akarok igazan, elérem általában.

Jelenleg nem látom az esélyt hogy átmenjek a pszichológiai teszten, de nem akarom 60 évsen gondolkodni: Mi lett volna ha beállok a honvédséghez stb. Szeretném meglépni ezt a területet. Mit gondoltok, alkalmas lennék?

(egyszeru laikusok vagytok, nem is szakértői véleményt várok, csak úgy sacc/kábé. Negativ-pozitív mind írható)


2017. ápr. 9. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
kiképzés alatt majd kiderül
2017. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A teszen nem ezt vizsgálják. Be tudsz-e illeszkedni egy közösségbe? Megbízható, stabil személyiség vagy-e akinek fegyvert lehet adni a kezébe. Szerintem próbáld meg, nehogy 60 évesen fúrjon a kíváncsiság.
2017. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

A választ tényleg ott derül ki, de nem hagyom megválaszolatlanul, ki próbálom magam ott (is)

2017. ápr. 9. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Pszichológián el fogják mondani, hogy nem vagy alkalmas és hogy ez az egész csak arról szól tudat alatt, hogy kompenzálsz.

Szerintem csak az idődet pazarlod.

2017. ápr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annyira nem nagy dolog ez a honvédség, nem a spenatzba mész.

Ha 3 km-t lebírod futni, meg megtudsz csinálni 30 fekvőt az már jó.

2017. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó kettőnek is! Ma volt lehetőségem érdeklődni, hát úgy tűnik alapból ki vagyok"csukva" allergia okán, azt mondták.

(pollen, por szőr... Élelmiszeren kívül mindenre)

2017. ápr. 11. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért tartod magad jó lelkűnek,érzékenynek,ha embereket akarsz ölni?A katonaság ezzel jár..
2017. ápr. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!