Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Francia idegen légiós akarok...

Francia idegen légiós akarok lenni! Alkalmas lehetek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, szakácsnak taulok, 2017 májusában végzek.Ekkor töltöm be a 18. Évemet. Ezután szeretnék a francia idegenlégió tagja lenni. 8 évig jégkorongoztam ausztriába. Az utolsó két évben a korosztályos váltogatott kapusa voltam. Itt sajnos történt egy balesetem, fejbe lőttek, és beszakadt a dobhártyám. Meg kellett műtteni, az orvos szerint semmi maradandó sérülés nem maradt.(kizáró ok lehet?)a baleset miatt sajnos abba maradt ez a sport. Jégkorong miatt az Állóképességem szerintem rendben van.

14 éves korom óta konditerembe edzek, és kickboxolok.

Egy szakács szakma, B,M,A1 jogosítvánnyal, közepes német nyelvtudás.

178cm magasság 79kg.

Régóta trombitálok(ha ez jelent valamit)

Alkalmas lehetek légiósnak(nyilván ez a kiképzésen derül ki,de a leírtal alapján?)


2016. jan. 3. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább, ha annyira katona akarsz lenni, menj a KMZ-be. De ott le kell dekkolnod pár évet a Honvédségnél.
2016. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oda ha jól tudom, végzettség kell.
2016. jan. 3. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni, de fizikai mellett van pszichológiai alkalmassági is. A német nyelvtudás semmit nem ér, ajánlatos elkezdeni franciát tanulni, mert úgyis az lesz az alap.
2016. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan jelentkezhetsz. Az alkalmasságodat most így nem tudjuk megítélni.

Volt egy ismerősöm, akiről soha nem gondoltam volna, hogy valaha is ott köt ki, mert egy csendes, még csak izmosnak sem mondható, szociopata rocker srác volt, idegen nyelvet sem beszélt, és mégis felvették. Le is húzott jó pár évet, nem ismertünk rá, olyan "állat" lett.

2016. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!