Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szeptember 25. -én hol indul...

Szeptember 25. -én hol indul kiképzés?

Figyelt kérdés
Csongrád megyei vagyok Augusztus 7.-én indul Szentesen egy kiképzés amire jelentkeztem csak egyik haverom aki szintén jelentkezett katonának a pszichológiai teszten nem ment át és ezért Bp-n kell fellebbeznie ezért ő nem tud velem kezdeni!

2017. júl. 22. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alakulat jól megkülönböztet majd mert a szentendrei kiképzéshez képest a szentesi egy kalap *zart nem ér
2017. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert egész pontosan mi a gond a szentesi kiképzéssel?
2017. júl. 22. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 egész pontosan mi bajod a Szentei kiképzéssel?

Én tavaly ott tettem le az alapkiképzést és nem voltam semmilyen szinten se megkülönböztetve a többi katona társamtól! Persze az igaz hogy Szentendrén keményebb a kiképzés ezt hallottam én is de azért valótlant ne állíts mert ez hülyeség amit írtál! A kérdezőnek meg a kérdésére válaszolva én úgy hallottam habár csak pletyka szinten hogy Hódmezővásárhely indít kiképzést!

2017. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván alakulat függő is, én mindenkinek egységes kemény kiképzést adnék, ha már az egységesség ennyire fontos
2017. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
toborzóiroda megmondja
2017. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!