Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A katona nőkre tényleg nagyon...

A katona nőkre tényleg nagyon rászállnak a kiképzők, s a többi pasi? Mennyire tudják a nők kontrollálni magukat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Egyik kedves hölgy ismerősöm, ki szép, nőies megjelenésű és egyedülálló, katonának állt, de féltem a kiképzőktől és a kiképzéstől. Nem sok jót hallottam, amit Szentendrén művelnek velük, de amúgy ez igaz a teljes Honvédségre is. Nem a kiképzésre gondolok, hanem arra, hogyvmimd meg akarjákbmakd fektetni és sok nő úgymond ott elkurvult. Állítása szerint felkészült mindenre, tisztában van azzal, hogy mik történnek ott, ill. mik történhetnek majd vele és szerinte erős nő és nem lesz gond...

Ti mit tudtok, miről hallotatok, vagy mit tapasztaltatok? Szerintetek mire számíthat?



2016. nov. 23. 05:39
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem, csak megdugják őket. Ha még csinos is akkor pláne.
2016. nov. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Hát ha azt mondja, hogy felkészült mindenre, akkor nincs miről beszélni:)

Valszeg jól fogja magát érezni a férfi körletben.

2016. nov. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Lehet direkt azért ment katonának. Hogy sok pasi vegye körbe.
2016. nov. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Katonának nem az ártatlan, szűz lányok mennek.
2016. nov. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van valamelyikőtöknek konkrét sztorija? Úgy a nők hányada kurvult el idáig ott átlagban?
2016. nov. 23. 08:19
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Elég valószínű ,hogy átmennek rajta páran.

Egyrészt adott ugye egy zárt közösség ,ahonnan nincs kiút.

Másrészt, a katonák többsége férfi,tele feszült hormonokkal, na most egy ilyen közegbe bekerül egy fiatal aranyos kis naiv lány, nem nehéz megjósolni mi lesz vele.

Mindenki ki akarja próbálni majd, a kiképzők ,a katona társak, lesznek akik úgy tesznek majd ,hogy megvédik a másik elől ,de a lényeg ugyanaz lesz, magukénak akarni.

Aki mást mond hazudik, kb olyan ,mint ha börtönbe menne, ahol kiéhezett rabok vannak.

A kiképzők meg előnyös helyzetben vannak, még meg is szadizhatják ha nemet mond ,szóval ha perverz vágyai vannak akkor az kielégülésre fog találni.

2016. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

10 eve vagyok katona. Csak azt fogjak megdugni aki civilkent is ribizli lenne. A mi alakulatunknal is van par konnyuveru, meg civil alkalmazott is, de a donto tobbseg normalis no is aki nem riszalja a hatsojat es nem cseszteti oket senki.

Aki mást mond hazudik, kb olyan ,mint ha börtönbe menne, ahol kiéhezett rabok vannak. - A katonasag csak munkahely, nem vagy evekre bezarva.

2016. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mannnocska ***** válasza:
87%

Jók ezek a "szerintem" de amúgy semmit nem tudnak a témáról, mert nem katonák, meg semmi :D


Abban biztos vagyok, hogy erőszak nem történik. Az, hogy a kiképző mennyire szivatja, az csak a kiképzőn múlik, ami meg egy személyes dolog. Lehet épp kifog egy nőgyűlölőt, és halálba szivatja. Lehet nem nőgyűlölő, de nem tetszik a nadrág vasalt éle, és ezért száll rá. Lehet nem száll rá egyáltalán. DE ÉN NEM VAGYOK KATONA. Ez csak logikus gondolkozás, olyanok tanácsát fogadd meg, akiknek tényleges tapasztalatuk van.

2016. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
jaj hagyjuk már ezeket a nőgyűlölő kiképzős sztorikat. Elmondom hogy a csajokkal jobban kivételeznek, kb fele annyit kell teljesíteni akár egy alapkiképzésen is. Am meg hadd ne fejtsem ki a véleményem azokról akik csajként katonának mennek és hogy miért teszik ezt. És most nem azokra gondolok akik pl személyügyön vagy egyéb támogató vagy kiszolgáló beosztásokba vannak mert az más. De akik elmennek legénységinek harcoló alakulatokhoz, vagy akár az NKE-re , azok nagy része saját tapasztalataimból kiindúlva nem elkurvul hanem már civilbe is ribizli volt, vagy pedig fogalma sem volt hogy hova jelentkezett és súlyosan pályát tévesztett. Esetleg lezbikus. Ez a 3 lehetőség van.
2016. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miért, akik a személyügyön vannak, azok miért mentek szerinted? Sajnos hölgyvismerősöm így járt. Stimmel a személyügy és a kiképzős story is. Igaz, ő "tényleg szerelmes"...
2016. dec. 22. 04:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!