Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A hőségriadó befolyásolja az...

A hőségriadó befolyásolja az alapkiképzést?

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Már hogy a lekvároknál, vagy a katonáknál?
2017. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Csak pávák esetében.
2017. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy, katonai tesi is bakancs, gyakorló, zubbonyban van, talán menetgyakorlaton lehettek már pólóban ilyenkor
2017. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem, majd ha kimész valahová háborúzni, ott is megvárja majd a sivatagi meleghez szokott ellenség, hogy a te szervezeted is akklimatizálódjon hozzá, és addig csak sakkban próbál legyőzni.
2017. aug. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Igen befolyásolja. Sokkal jobban izzadsz.
2017. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen formában! Pár éve én is azt hittem amikor csináltam az alapkiképzést hogy előbb kezdünk és előbb végzünk de nem! Volt olyan hogy tényleg előbb kezdtünk de ugyan addig! Na jó annyiban változik hogy nem sajnálják tőletek a folyadékot! Mert nálunk is úgy volt hogy 1 hétig voltak 40 körüli hőmérséklet és többen hőgutát kaptak vagy napszúrást! Ez benne van a pakliba! Én is régen az a fajta voltam hogy 30 fok fölött megakartam dögleni! :D

Mert a hideget mindig jobban viseltem de az első hetet ha túléled akkor nem lesz gáz! Sok sikert!

2017. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!