Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért nem vállalta senki a...

Miért nem vállalta senki a terrorszervezetek közül 9/11-et?

Figyelt kérdés
Mindig azt hittem Oszama vállalta, de mint megtudtam most nem, sőt nyilatkozta, hogy nem az övék az "érdem". Pont a legnagyobb dicsőségnek számító terrorcselekménynek nincs gazdája köztük?
2017. szept. 1. 10:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Hol tudtad meg, valami mindenegybenblogon? Elég egyértelmű hogy ők voltak.
2017. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
2017. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát ha egy terrorszervezet letagadja a legtökéletesebb munkát amit terrorszervezet elvégezhet az minden csak nem egyértelmű, de mondom én is ezt hittem, nagyot néztem most, hogy a tömegbehajtós merényleteket böngésztem és rátaláltam a régi hírekre:


www.cnn.com/2001/US/09/16/inv.binladen.denial/


De akkor ki tette és miért nem vállalja nyíltan a mai napig és teszi értelmetlenné ezzel a munkáját? A terrorcselekmény leglényegével mond ellent letagadni vagy nem felvállani azt. Az ISIS aki ma a legrettegettebb még akkor nem lehetett, de amúgy is bárki tette azonnal vállalta volna. Hát furcsa. Én nem hiszek a Bush és kormánya verzióban de ez akkor is olyan, mintha tudnák ki volt, de mindenáron Oszamáéknak kellett volna a nyakába varrni. Később voltak is olyan interjúk amin valószínűsítették, hogy Oszama beszél a tervekről, de egyrészt nem nyert hitelt, hogy ki beszél rajta másrészt még mindig ott van, hogy nyíltan miért is nem vállalta ha egyszer örömködni meg tudott rajta. Talán valami bődületes kormányoldali nyomozati hiba amit utólag szégyellenek bevallani? Ha jól tudom eléggé gázul összecsapták a nyomozást és a helyszín vizsgálatát is.

2017. szept. 1. 11:49
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
2017. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

ma 11:49


Hát ez azért annyira nem nagy újdonság, mert akkoriban sok híradás elmondta, hogy nahát Oszama sorozatosan tagadja. Pedig a mellét kéne vernie folyamatosan. Ami érdekes, hogy most rákerestem szinte maradéktalanul eltűntek ezek a cikkek, a CNN-es is szerintem véletlenül maradt fenn :)

2017. szept. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Lemaradtam valamiről? Oszama vállalta...


[link] [link]

2017. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Osama bin Laden vállalta 2002-ben.


Egyébként meg a kerozin képes meglágyítani és megolvasztani az acélt, csak pár vadbarom keveri az öngyulladási hőmérsékletet az égési hőmérséklettel.

2017. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én voltam a fricivel
2017. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%

"Egyébként meg a kerozin képes meglágyítani és"


Igen, és mivel meglágyította fent a 280. emeleten, ezért az épület magába roskadt :D

2017. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Igen, és mivel meglágyította fent a 280. emeleten, ezért az épület magába roskadt :D"


Pontosan így van kis mérnök zseni.

2017. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!