Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyit keres egy Zászlós/Törz...

Mennyit keres egy Zászlós/Törzszászlós katona?

Figyelt kérdés

Éppen munkavállalásnál vagyok és 2 lehetőség közül kéne választanom. Szívesen várnék véleményeket, főleg ilyen döntésekben tapasztaltabb emberekből. Mielőtt még a lehetőségeket leírom röviden a rövidtávú céljaim: Használt Autót venni, 500k videójáték/VR fejlesztői tanfolyamra gyüjtés, elköltözés a családi fészekből.


Az egyik a honvédség ahol mondták hogy a végzettségeim szintjét megnézve ha kiképzést megcsinálom meg angol nyelvvizsgát (akár alap is) és Zászlós/Törzszászlós rendfokozatba tudnának felvenni mint rendszergazda a laktanyára.. jól hangzik nem tünik vészesnek ugyanakkor mellette ha beválik eltudok menni egyetemre többen mondták hogy jó munkahely tanulás mellett. viszont a pénz alacsonyabb lenne kezdetben míg ezek nincsenek meg lőtéren lennék minimálbérért egy szoftware-t kéne kezelni. Említették kerestek valakit akit angol tanfolyamra elküldenének.. felmerült bennem talán én is mehetnék lenyelvvizsgáznék (kozépfokon) és katonaként abban a pozicióban jó lehet...

Közel van

Eddzésemben segítene sőt itt azért elvárás

Pénz talán nem olyan nagy mint egy multinál



A másik egy Multi Veszprémben ahol Szoftware teszt technikus lennék 300 bruttót ajánlottak +15% juttatások

Ez a közlekedés szempontjából rossz lenne ezért korán indulnék későn érnék haza mivel alap melós járat a 6-14 ig dolgozóknak van én máshogy melóznék.

A Munka nemtudom mennyire megterhelő de szoftverfejlesztő tapasztalatot adna és angolt is persze lehet h belebukok az angolom miatt...

Pénz miatt jó

Nem bírom a multikat és igazából kicsit frusztrál, hogy a napom elveszi főleg utazás miatt.



2017. szept. 10. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A bruttó illetmény sok dolog függvénye, de alapesetben olyan 280-300 közötti bruttó bért kapnál ha zászlós/törzszászlósi rendfokozatot kapsz a nyelvvizsgapótlék nélkül. Ez azért szerintem nem egy rossz kezdőfizetés, de attól is függ, hogy mi a végzettséged, mert ezt nem írtad meg, továbbá az életkorodat sem.

Aztán egy csomó pótlékra meg ellátásra jogosult vagy, úgyhogy ha csak érettségi és valami okj-s szintű középfokú informatikai végzettséged van, és kb. 20-as éveid elejében jársz én megbecsülném ezt a lehetőséget, mert nem sok szerződéses pályára készülő embernek szoktak felajánlani ilyen kezdő rendfokozatot.

2017. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. szept. 11. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!