Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van olyan hogy egy tiszti...

Van olyan hogy egy tiszti állományban lévő nő egy legénységi állományban lévő férfihez menne feleségül?

Figyelt kérdés
Mert az ellentétét már láttam az úgynevezett csillagvadász asszonykákról akik legénységi állományba tartoznak de mégis ha a cégen belül házasodnak akkor zászlósnál lejjebb nem igazán adják a mércét!

#házasság #tiszt #állomány #legénységi #csillagvadász
2018. márc. 4. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Természetesen. A Vörös Hadseregben mindenki egyenlő.
2018. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne?

Egy férfinek is imponálhat, ha egy nagyobb pozícióban lévő nőt elcsábít.

2018. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Felejtsd el! :D

Esélytelen max ezerből egy!

A magyar katonanők 99,99% a csillagra hajtanak!

Lehet hogy összejönne veled mondjuk egy hadnagy vagy egy zászlós nő de idővel úgy is lecserélne téged!

Ha nem hajtanál arra hogy minél magasabb rendfokozatba kerülj!

Tudom mert anno amikor én vonultam be akkor nagyon imponált nekem egy Őrvezető menyecske tizedesként és megmondta hogy esélyem sincs! Aztán 1 év után elküldtek tiszti iskolába és vissza tértem hadnagyként! Érdekes módon akkor már egyből bejöttem neki! :D

Megszúrtam aztán dobtam a levesbe!

2018. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Ez hülyeség.

Nyilván a csillagvadász nőknél nincs esélye egy alacsonyabb rangú férfinak. De nem minden nőt ez érdekel.

Vannak nők, akik szeretnek irányítani, szeretik, ha ők vannak nyeregben, ők (a katonaságon kívül is) olyan férfit keresnek, aki valamilyen módon alárendelt hozzájuk képest.

Egyébként meg férfiban is vannak csillagvadászok, vagy a hadseregen kívül, pénzvadászok, meg olyanok is, akiket az tesz boldoggá, ha pl. idősebb nőket tudnak elcsábítani.

Ez a párválasztás eléggé bonyolult dolog :D Nem lehet egy mondattal leírni. Nincs olyan állítás, ami minden párra igaz.

2018. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ti éltetek már a valóságban?


A nőket jobban érdekli a státusz, egzisztencia, rang, mint a férfiakat. DE EZ NEM BÁNTÁS A NŐKRE NÉZVE. A férfiakat meg pl jobban érdekli a nők külseje. DE EZ MEGINT NEM BÁNTÁS A FÉRFIAKRA NÉZVE.


A két nem nem egyforma, hanem rohadtul különböző. A nők pl szeretnek a saját társadalmi rangjuknál magasabbra házasodni, a férfiak meg egy utolsó gyufaárus lánykát is elvennének, ha az szép. De ez megint nem akár a férfiak, akár a nők lenézése. Egyszerűen ilyenek vagyunk és ezt valaki vagy elfogadja vagy nem és tagadásban él

2018. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!