Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Számomra szégyen hogy rosszabb...

Számomra szégyen hogy rosszabbnál rosszabb rendőrök vannak állományban?

Figyelt kérdés

A legtöbbje szerintem nem is helyén kezeli a melóját, azért az Amerika rendőrök mondhatni tökösebbek, igaz hogy pisztollyal mennek be egy gyanús házba, de ha kell el is verik a támadót.

Pár napja pedig a járdáról vettem észre hogy két járőrből egy az anyósülésen feküdt, a kezei pedig a mellkasára voltak téve..... Az ilyenek várják a tiszteletet?


Én veszem a fáradtságot és két féle sportot is csinálok évek óta, kondi mellett box ami számomra egy legális fegyver, ha belém kötnek lecsapjam az embert akárhol.

Belőlem akkor mi lehetne ha ezek simán alkalmasak rendőri pályára, kommandós?


2017. ápr. 28. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a belügyminiszter (vagy ennek megfelelö) akkor igen.
2017. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En egyreszt nem ertem az osszefuggest a te csodas sporthattered es a rendor pihenese kozott. :) A rendornek tulajdonkeppen az oltozetenek visszatarto erovel kene birnia, de ha tegyuk fel h nincs ilyen szuperereje, vannak kenyszeritoeszkozok amiket bevethet. Nem kell agyonsportoltnak lennie, bar ez lenne egy tokeletes vilagban, de hidd el h nem lehet olyan kellemes egy tonfaval torteno utes se, vagy (lehet h csak en nem voltam katona es ezert, bar inkabb izraeli kikepzonek kene ehhez lenni h megszokott legyen), de ha ram fogna vki egy toltott fegyvert lehet h elengedne a zaroizmom. :)
2017. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te vagy az egyik legrosszabb, mert még a jogszabályt se sikerült negtanulni a véleményed akapján hogy lecsapod ha belédkötnek, ilyen nincs. Még ha ez is lenne a megfelelő, isten őrizz hogy te kommandósnak menjél ott eleve nem az a cél hogy lecsapjanak valakit, állományban vagy te egyáltalán? Szerintem nem....
2017. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te meg ha szokást - szopást- akarsz, menj el az orosz haseregbe, nem biztos hogy túléled.
2017. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10ből 9 rendőr hájpacni, ez van

és az is gáz, hogy ha te megvéded magad, még utána téged csesztetnek, még akkor is ha valaki betör hozzád, rád támad stb... úgy védik a bűnöző férgeket mindenhol, a normális emberrel meg csak a kicseszés megy, úgyhogy mindegy is... az igazán veszélyes emberek amúgyis a törvény felett állnak, a rendőrök csak a piti ügyekkel foglalkoznak

2017. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!