Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van itt olyan leendő rendőr...

Van itt olyan leendő rendőr vagy már épp állományban lévő rendőr, aki színtévesztő?

Figyelt kérdés

Rendőr szeretnék lenni és jövőre fogok jelentkezni rendészetire,viszont színtévesztő vagyok,ami kizáró ok,DE

anomaloszcopos lelet birtokában egyéni elbírálás alapján még lehetek az. Egy hónap múlva megyek szemészetre ahol ilyen anomaloszcopos géppel bemérik.Van akinek pont ezáltal sikerült felvételt nyernie?Esetleg korrekciós szemüveggel nem lehet orvosolni?



2017. júl. 23. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem én, de nagyon jó barátom színtévesztő, a baboskönyvet sem látja. Simán lehetett hivatásos katona. (mellesleg a C jogsinál sem volt gond).
2017. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig ezt ELMELETILEG nagyon kiszurik...de sok sikert neki,irigylem😀😀
2017. júl. 23. 23:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Katonáknál nem nézik a színtévesztést,szóval az más eset..Én is rendőr akarok lenni,csak színtévesztő vagyok :(
2017. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na és akkor fel se vettek,megpróbáltad? Hátha sikerül,ne add már fel! (:
2017. szept. 4. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Honvédségnél nézik, aki oda akar menni leírom hogy mehet át a teszten
2018. márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó irhatok privát üzenetet?
2018. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen írj
2018. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!