Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szemüveges idegenlégiós?

Szemüveges idegenlégiós?

Figyelt kérdés
Szerintetek hátrányt jelent az, ha szemüveges vagyok, és így szeretnék a francia idegenlégióba kerülni? Csak -1es mindkét szemem.

2018. ápr. 19. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, ugyanúgy felvehetnek ha az alkalmasságin átmész.

Hidd el, nem a szemüveg miatt fognak kiszelektálni, láttam sok szemüvegest köztük.

2018. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat
2018. ápr. 20. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Máig titok, hogy mi alapján válogatnak. Vannak olyanok, akik minden teszten jól teljesítenek és elutasítják. Vannak olyanok is, akik alig-alig birkóznak meg az első pár teszttel, azokat tárt karokkal várják. -1-es dioptria még nem olyan nagy gond, de mindenképpen hátrány. Szerintem ne áruld el, hogy szemüveges vagy. Próbáld szoktatni magad ahhoz, hogy nem viselsz szemüveget, előbb-utóbb megszokod és lehet, hogy az orvosi vizsgálatokon sem szúrják ki.
2018. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Máig titok, hogy mi alapján válogatnak. Vannak olyanok, akik minden teszten jól teljesítenek és elutasítják."


Egyáltalán nem titok.

80%-a pszichikailag alkalmatlan, a maradék 20%-ból meg fele fizikailag, így 100-ból jó ha 10 marad, és néha abból is van lemorzsolódás.

2018. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem a szó szoros értelmében titok, de sokszor előfordul, hogy tetszés szerint szórják az embereket.
2018. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!