Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek ilyeneket kiabálta...

Szerintetek ilyeneket kiabáltak a német katonák a 2. világháborúban mint ebben a játékban? (video)

2018. aug. 4. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Im Norden : Északon


Ezt miért ne kiabálhatták volna, ha észak felől volt valami akció?

2018. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem, ha ezek végig ilyen hangon és hangerővel ilyen eunuch hangon üvöltöttek volna a szovjetek vezetők ott könyörögtek volna egy tarkón lövésért a Birodalmi Kancellárián már 41 augusztusában. Én legalábbis fél percig néztem és rögtön az volt az érzésem, hogy a Gestaponak ezzel a hangfölvétellel kellett volna vallatnia, én bevallottam volna mindent.
2018. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A cod nem egy tortenelmi jatek, kb evente kiadjak ugyanazt aztan sokan megveszik mert cod. 10 evesek jatszanak vele ez kb pont az a szinvonal.
2018. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

#2

próbáltál már parancsokat osztani / írányt megadni úgy hogy közben lőnek mint a berber?


Hát baromira nem egyszerű hidd el.


Régen én is nevettem (COD2-be is ilyenek voltak a hangok)

De hidd el elég ha az embernek csak minimálisan magasabb a hangja az átlagnál akkor hasonló hangon tud ordibálni.

A magyar alapvetően kicsit mélyebb hangzású mint mondjuk a német, ez is rátesz hogy itt nem annyira jön ez ki mint mondjuk ott, de ez ilyen.


Egyébként, biztos van valami alapja, hogy miért ezeket tették bele. Bár a kommunistás ordítást nemtudom mennyire lehet reális. Sok öreggel beszéltem akik tisztek voltak a háborúban (igaz magyarok) de mindegyik "ruszki" ként beszélt róluk.

2018. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jellemzően igen. Ez eléggé valósághű.
2018. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha lettél volna katona tudnád hogy milyen rohadt hangos is egy fegyver
2018. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk tény, hogy így összevágva, folyamatosan hallgatva baromi idegesítő és agyzsibbasztó ez a hang :D
2018. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amerikában a kiképzőőrmesterek is elég magas hangon beszelnek, mert a magas hang jobban terjed az éterben. Fronton besz...ba szerintem sokan üvöltöztek olyanok is fejhangon, akik civileket összegyűjtő razziákon (magukat biztonságban érezve) kemény mélyhangon üvöltöztek.
2018. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mindenki azt írja mint én de azért lepontoztok.


Kösz srácok! :)

2018. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!