Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Oroszok megtudnák azt csinálni...

Oroszok megtudnák azt csinálni Európával, mint USA Irakkal?

Figyelt kérdés
Az érdekelne , hogy az oroszok eltudnák e foglalni egész europát tehát szárazföldön elmenni Portugáliáig tengeren meg Angliát és akár Izlandot is. Tehát az egészet. Azt tudom , hogy jelenleg az európai nagyhatalmak nem igen fordítanak sok pénzt a gdp-ből katonai kiadásokra vagyis inkább nem annyit mint az oroszok de szerintetek vészhelyzetben európai nagyhatalmak (angolok, franciák, németek,olaszok,spanyolok) képesek lennének megfelelő ellensúlyra egy orosz hadsereg ellen ? Illetve képes lenne e arra , hogy ugyan azt csinálja amit usa irakban ?

2018. nov. 20. 11:26
 41/96 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudnák elfoglalni. Orosz barátnőm állításai:"Oroszország azért utálja a Nyugatot (és szinte egész Európát) mert jobbak nálunk" "Oroszország borzasztó, szerintem Magyarország jobb nála" (Kár hogy ez nem igaz...)

Természetesen ez nem biztos, de szerintem (szerintünk) Oroszország gyengébb mint ahogy mutatja.

2018. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
93%
Hogy kicsit visszatérjünk az eredeti kérdéshez: kizárt. A felsorolt országokkal külön-külön esetleg elbánnának, de egyszerre képtelenség.
2018. nov. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 A kérdező kommentje:
Ja csak éppen Iránnak bármikor lehet bombája , mint Észak-Koreának. Amit szintén jelzet anno a C.I.A de mint tudjuk abból sem lett semmi
2018. nov. 21. 19:35
 44/96 anonim ***** válasza:
Akkora bombája legalább mint Iraknak. Komolyan van aki beveszi? CSAK AZ OLAJ KELL! Különben a dollár tönkremegy.
2018. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy Iránból az olaj kell Usának de szerintem akkor is ott a potenciál egy atombombára és én arabok kezére nem adnák ilyen fegyvert
2018. nov. 21. 22:31
 46/96 anonim ***** válasza:
Ki is dobta le csak nem az amcsik? Hirosima, Nagasaki? Érdekes az amcsik robbantottak fel két várost atombombával senki más de az araboktól kell félni. Ráadásul pont nem érné meg nekik. Am is izrael szegi meg az egyezményt folyamatosan.
2018. nov. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 A kérdező kommentje:
Igen de az amerikai kormányok atomot nem is adnának át egy Dzsihadista szervezetnek , hogy vigyék Berlinbe, Londonba stb.. az arabok túl ostobák és erőszakosak egy ilyen fegyver birtoklásához
2018. nov. 22. 08:50
 48/96 A kérdező kommentje:

Egyébként a forradalmat leverő oroszok miért is nem számítanak ? Idegen földön gyilkoltak ? Igen

Önös érdekből ? Igen

Gyerekeket lőttek le ? Igen

Tehát az is olyan volt , mint Vietnám csak gyorsabban vérbe fojtották mivel itt nem katonákra lőttek hanem civilekre

„Azt várja tőlünk most a világ, hogy pusztán keresztényi könyörületből, bocsássunk meg, lépjünk tovább?!

Bocsássunk meg azoknak, kik gyermeket lánctalppal tapostak?!

Akik a sortüzet vezényelték, bocsássunk meg a mészárlásért?!

A sok évnyi kegyetlen megtorlásért?!

Felejtsük el, hogy arccal lefele temették a magyart?!

Hogy sokaknak csak az emigráció maradt?!

Felejtsük el a kínzások iszonyú borzalmait?!

A halálra ítéltek utolsó szavait?!

Bocsássunk meg, s majd ítél a történelem?! Hát nem, nem és nem….!”

2018. nov. 22. 10:18
 49/96 anonim ***** válasza:
Izrael naponta falu méretű helyeket bombáz vissza az ókorba. Gyerekek civilek mindenki.
2018. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 A kérdező kommentje:
Na és azt tudod, hogy az Iszlám Állam miket csinál meg csinált a területén élő emberekkel ? Élő adásban lefejezik őket . Felgyújtják őket. Nőket ,gyerekeket, öregeket stb....
2018. nov. 22. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!