Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Oroszok megtudnák azt csinálni...

Oroszok megtudnák azt csinálni Európával, mint USA Irakkal?

Figyelt kérdés
Az érdekelne , hogy az oroszok eltudnák e foglalni egész europát tehát szárazföldön elmenni Portugáliáig tengeren meg Angliát és akár Izlandot is. Tehát az egészet. Azt tudom , hogy jelenleg az európai nagyhatalmak nem igen fordítanak sok pénzt a gdp-ből katonai kiadásokra vagyis inkább nem annyit mint az oroszok de szerintetek vészhelyzetben európai nagyhatalmak (angolok, franciák, németek,olaszok,spanyolok) képesek lennének megfelelő ellensúlyra egy orosz hadsereg ellen ? Illetve képes lenne e arra , hogy ugyan azt csinálja amit usa irakban ?

2018. nov. 20. 11:26
 81/96 anonim ***** válasza:

"De ha annyira szar lett volna nekik meg lehet dönteni minden kormányt csak elhatározás kérdése . Rengetek példa volt az ókor óta amikor királyokat , diktátorokat hadvezéreket a saját népük buktatott meg. Szóval én őket teszem hibássá , hogy nem tettek semmit"

Félelemben éltek. "A szovjet hadseregben nagyobb bátorság kellett a visszavonuláshoz, mint az előrenyomuláshoz" Maguk az oroszok (és más szovjet tagállamokban élők) is örültek a kommunizmus végének. És nyilván voltak akik ezt a rendszert támogatták, akiknek hasznuk volt belőle, de nem lehet általánosítani.

2018. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 A kérdező kommentje:

Dehogyis nem lehet éppen azt csinálom.

Az oroszok komcsim

az amerikaiak idióták

az arabok terroristák

a németek japánok meg jó autókat csinálnak

franciák csiga zabálok

ennyi

2018. nov. 22. 22:20
 83/96 A kérdező kommentje:
ja meg az még ki maradt az araboknál , hogy kecske bas*ok
2018. nov. 23. 00:19
 84/96 anonim ***** válasza:

"Az oroszok komcsim

az amerikaiak idióták

az arabok terroristák

a németek japánok meg jó autókat csinálnak

franciák csiga zabálok"

Az oroszok nem komcsik. Ismerek oroszokat és rohadtul nem komcsik.

Az amerikaiak többsége tényleg idióta

Nem minden arab terrorista, hanem inkább betegek. (Perverzek, stb.)

Németek és a japánok jó autókat csinálnak

Franciák tényleg csigákat is esznek, de ezzel nincs is baj. (Meg az előzővel sincs)

De amúgy ezt hívják sztereotípiának. (Általában rossz előítélet) Lefogadom, hogy minden ismeret nélkül általánosítasz. Jah és rasszista is vagy. (Nemzetiség szerint megkülönböztetsz/elítélsz embereket)

2018. nov. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 A kérdező kommentje:

Igen rasszista vagyok de meg tudom indokolni mindegyiket amit írtam .

1 Volt egy Fiat Paliom első autónak ez előtt 2 évvel 1.2 benzin hát nagy szar volt nem volt hozzá alkatrész meg folyton otthagyott mindenhol . Most Audi A4 Sline 1.9 PDTdi-m van nem is lehet őket össze hasonlítani.

2018. nov. 23. 09:11
 86/96 anonim ***** válasza:
Hogy jönnek ide az autók? Éppen a rasszizmusról beszélgettünk.
2018. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 A kérdező kommentje:
Ahogy Izrael sem ide tartozik de m1. Na rasszizmus . n nem mondanám magamat rasszistának inkább olyannak aki átlát a dolgokon . Soha nem mondtam, hogy mondanám cigány bűnöző vagy hogy minden zsidó gyilkos de az arabok tényleg terroristák szóval én helyeslem a kerítést amit Orbánék fel húztak
2018. nov. 23. 21:56
 88/96 anonim ***** válasza:

Nem minden arab terrorista...

Sőt nem minden orosz kommunista. És nem minden amerikai idióta. Ezt mind tapasztalatból mondom. Anyukám (egyetemen) tanított már arabot is. Vannak orosz barátaim, akiknek semmi közük nincs a kommunizmushoz... Van egy félig amerikai osztálytársam, akinek az anyja (aki amerikai) tanított angolra, szóval ismerem és nem idióta.. Egyéb általánosítás?

2018. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 A kérdező kommentje:
Hát van még egy jó pár de az egy másik kérdés témája. De eltértünk a fő vonaltól
2018. nov. 27. 10:43
 90/96 anonim ***** válasza:
Arra már válaszoltam: Nem tudnák. Az oroszok gyengébbek mint ahogy mutatják. Sokuk azért utálja a Nyugatot, mert jobbak náluk. (Meg vannak a szimpla rasszisták mint te is...) És igen igen, ezeket oroszok mondták nekem, akik (mily meglepő módon) Oroszországban élnek. Egyikük azt is mondta, hogy Magyarország szerinte jobb hely, mint Oroszország. (Mondjuk szegényt ki kellett ábrándítanom...)
2018. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!