Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Oroszok megtudnák azt csinálni...

Oroszok megtudnák azt csinálni Európával, mint USA Irakkal?

Figyelt kérdés
Az érdekelne , hogy az oroszok eltudnák e foglalni egész europát tehát szárazföldön elmenni Portugáliáig tengeren meg Angliát és akár Izlandot is. Tehát az egészet. Azt tudom , hogy jelenleg az európai nagyhatalmak nem igen fordítanak sok pénzt a gdp-ből katonai kiadásokra vagyis inkább nem annyit mint az oroszok de szerintetek vészhelyzetben európai nagyhatalmak (angolok, franciák, németek,olaszok,spanyolok) képesek lennének megfelelő ellensúlyra egy orosz hadsereg ellen ? Illetve képes lenne e arra , hogy ugyan azt csinálja amit usa irakban ?

2018. nov. 20. 11:26
 51/96 anonim ***** válasza:
Érdekes azokat is amcsik hozták létre. És nem is nagyon akarták őket legyőzni. [link]
2018. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
+egyszer nem támadták meg izraelt vagy maksz jelképesen. Az arabokat ölték az arabok..
2018. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 A kérdező kommentje:
Így igaz mindenért azok a rohadt amcsik a felelősek. Izraelért is, Biztos Napoleont is amerikaiak pénzelték , sőt Jézust is amerikai befolyásra feszítették keresztre. Sőt az amerikaiak miatt rúgtam ma reggel bele az asztalba, mert ha az a rohadt amcsi nem pénzeli az ikeát akkor nincs ikea és nem tudok bele rúgni az ikeás asztalba ez egyértelmű ez is az ő hibájuk
2018. nov. 22. 11:09
 54/96 anonim ***** válasza:

[link]

Csak ezt nézd meg. Tudom sok adat nehéz felfogni de talán TALÁN megérted.

2018. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 A kérdező kommentje:
És szerinted az oroszok faxomból élnek ők is a kőolajból meg a földgázból nincs semmijük azon kívül. Hidd el előbb utóbb a ruszkik is elkezdenek balhézni mivel csökkenni fog a nyersanyag kivitelük Európa felé.
2018. nov. 22. 11:15
 56/96 anonim ***** válasza:
Nem nézted meg. Nem gond nem is vártam de innentől felesleges vitatkozni.
2018. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 A kérdező kommentje:
Mert vágóm a storyt de ettől függetlenül még amit írtam az oroszokról az igaz nincs iparuk vagyis amennyire költenek a katonaságra ahhoz képest az iparuk nagy 0
2018. nov. 22. 11:23
 58/96 anonim ***** válasza:
Nem nézted meg nem vágod. A semmire nyomtatnak dollárt. Mert valójában nincs annyi pénzük. Amerika egy hitel lufi. Ha nem lesz olaj kipukkad. De nem nézed meg mert "vágom tesó dikkmá"
2018. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal , hogy usaának olaj nélkül vége . Tudom hogy Irakba ezért ment be . Kuvaitnak ezért segített anno. Valamint, hogy Irán ezért célpont de attól még az araboknak nem ajánlatos hogy legyen atomfegyvere mivel kiszámíthatatlan agresszív barmok. Jó nagy részük analfabéta már mondjuk a németekhez képest. Én nem támogatom , hogy legyen nekik Nukleáris fegyverük de te tudod. Ennyi erővel Nigériának, Szomáliának, Venezuelának is adjunk olyan 2-3 ezer darab nukleáris fegyvert hátha usa megtámadja őket nem baj, hogy az országokban káosz van és bármikor el lophatnak egy ilyen bombát kit érdekel ha mondjuk Párizsban felrobbantják vagy Rómában kis jelentéktelen városok szinte tanyák. A második megjegyzésem az pedig az , hogy amit írtál annak nincs köze az előző válaszomhoz, hogy az oroszok is ebből élnek meg
2018. nov. 22. 11:34
 60/96 anonim ***** válasza:
Úgy adnak hitelt illetve vásárolnak pl németektől audikat merciket hogy nincs rá pénzük. Egy álpénzt a dollárt használják. Mintha azt mondanám megveszem a legszebb budai luxusvillát de cserébe a monopoli pénzzel fizetek.
2018. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!