Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarország képes lenne...

Magyarország képes lenne ártalmatlanítani Hulk-ot?

Figyelt kérdés

Játszunk el a gondolattal.


Mi lenne a protokolszerű eljárás sorrendje?


Írt le a bevetésre szánt egység tipusát is.


Hallottam; fejlesztés történt a hadügyben.



2019. jan. 8. 18:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Jó értelek piros kalapács, megértem. Csak nagyon zavar, hogy a kis náci Hitleres kérdéseit imádjátok, még akkor is "mi lenne ha Hitler..."

feltételes módban van.


A kérdésem valójában nem konktétan Hulk-ról szól, hanem arról hogyan védené meg a hadsereg a rombolástól Magyarországot.


Igen az M1 nem tartozik ide, csak nem volt jobb hasonlatom.

2019. jan. 9. 21:04
 12/15 anonim ***** válasza:
Hulk lezúzná őket
2019. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

# 11


Mivel ilyen szépen medindokoltad hogy nem provokációnak szántad az előző hozzászólasodat így válaszolok.


Tegyük fel jönne egy ilyen izé ami elkezd nagymértékű rombolást végezni az országban. Szerintem katonai segítséget kérne az ország a nátótól. Az embereket evakuálnák vagy óvóhelyekre küldenék. Statáriumot rendelnének el stb.

2019. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. jan. 11. 02:59
 15/15 Laco80 válasza:

A 10es számú anonim hozzászólónak.


Nézzd meg most a gazdaságot. A családok szaporodnak megjegyzésedre meg ajánlom a KSH adatait. Az elmúlt 20 évben 2006ban szuletett a legtöbb gyermek. Pedig ők nem vetettek be semilyen támogatási és kommunikációs hókusz-pókuszt a népesség növelésére. Na mondjuk ki parancsra nem megy a gyereknemzés!


Minden tagnak szép napot!

2023. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!