Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Agents of Shield:Szerintetek...

Agents of Shield:Szerintetek is túl lett tolva?

Figyelt kérdés

Spoiler alert!!


Az a véleményem, hogy az egyik szereplőnek (na vajon melyiknek), túlzottan nagy jelentőséget tulajdonítottak.


Sky/Daisy-ról, aki egy hacker, először kiderül, hogy egy alien, majd gyakorlatilag kiképzik egy Spec-Ops katonának, akit a "sors" még szuperképességekkel is felruház, nem is akármilyenekkel.


Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de semmit nem utálok egy sorozatban jobban annál, mikor egy főszereplőről folyamatosan "dolgok derülnek ki".


A sorozat során emellett, szinte epizódonként olyan események következtek be, ami a hosszú marvel-filmekben is csak "felmerülő téma".


Erre rájön pluszba, hogy gyakorlatilag az egész filmet telenyomták "X-Men-ekkel".


5. évadról nem is beszélve. (Aki látta, tudja, aki nem, annak nem spoilerezném, ha nem muszáj)



Véleményem:

A sorozatot mellékszálnak lett szánták.

Véleményem szerint viszont olyannyira túltolták, hogy a rendes, hosszú 2 órás Marvel-filmeket, és azok szuperhőseit tették értéktelenné.


Félreértés ne essék!

A sorozat jó...túlzottan is.

Ez volt a másik hiba, amit elkövettek a készítők talán.



2019. jan. 3. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem estek túlzásba. Az igaz, hogy Daisy tulajdonképpen a főszereplő, ezért sok figyelmet kap, de ő a legerősebb a csapatban. A legjobb rész a Scooby Doo-s, akkor is ő mögé bújnak. :D Amúgy legtöbben azért utalják, amiért te. Szerencsére FitzSimmons is bőven kap eseményeket, én inkább őket kedvelem. Minden évad végén történik valami velük. Nekem az összes évad klassz volt, alig várom a 6.-at. Utána meg lesz 7. is. A csapat miatt nézem, a szereplőket, karaktereket nagyon eltalálták. Nekem jobban tetszik, mint a Marvel-filmek. Az se rossz, de több az unalmas jótevő.
2019. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem se lett túltolva! Sky/Daisy karakterére épül szerintem részben a sorozat, szóval szerintem természetes, hogy ennyi minden kiderül róla. Persze volt egy két jelenet, ahol picit már sok volt, de eltörpülnek a sok jó dolog mellett. Az első évad első felében annyira nem is szerettem Skyet, de utána valahogy magával ragadott a története😅😅

De már nagyoon várom a 7.évadot, kíváncsi vagyok, hogy zárják le.

2020. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!