Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Hadsereg, hadvezetés

A kérdés

Egyszínű, vagy terepmintás egyenruha a jobb?

Gondolok arra, hogy a Bundesheernek, és az IDF-nek egyszínű egyenruháik vannak.

jan. 12. 14:04  Privát üzenet  

A válaszok

hát az elég vicces amikor látok néha katonákat a városban és erdei terep mintás cuccban zöld/sárga flangálnak.

szóval az egyszínű és terephez illő.

városban pl a szürke.

a másik a szabás.

mert az valami lehetetlen.

pár ezer forint a szabó és nem értem ,hogy az egyenruhások miért nem igazíttatják magukra?

nevetséges ahogy lóg rajtuk minden,mert se a felső,se a nadrág mérete hossza szélessége nem egyezik.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 12. 14:09 Privát üzenet

A hófehér ruha például a mags hegyekben kifejezetten terepszínű. Az egyszínű sárgásbarna is a sivatagban. De ezek például fűben, vagy erdőben kifejezetten rikítók. Néha azonban éppen ez a cél.

Tehát a válasz a lehető legjobb az a ruha, amelyik a célnak leginkább megfelel. Oscar gálára például férfiaknak kifejezetten a szmoking. De futni nem jó benne.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 12. 14:48 Privát üzenet

1#:

Na látod ezt én sem értem. Én is magamra szabattam és láss csodát olyan kiállást ad hogy sokkal hitelesebb az ember.

Viszont sokan úgy vannak vele hogy "á én nem költök erre ha a honvédség nem hajlando megcsinálni engem nemérdekel"

Vagy a régi rendszerben dolgoztak ahol meg tökm1 volt hogy néz ki a katona.

Ma ez változott. Ahogy a doktrinákban, képzésben, hozzáállásban is kell még pár év hogy kikopjanak a komcsik itt is.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 12. 15:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha olyan egyenruhát viselek az utcán, ami jelenleg magyarországon nem hivatalos, akkor milyen problémám lehet a dologból?
Magyar királyi honvéd egyenruha?
A magyar katonáknak milyen ruháik vannak, kik kapnak díszegyenruhát, milyen szabályok vonatkoznak a viselésre?
A spanyol légiósok miért ilyen ruhát viselnek? (képekkel)
A katonák mit hordtak a málhazsákban?
Airsofthoz hazánkban melyik terepmintás US. Marines ruhát ajánljátok?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Hadsereg, hadvezetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!