Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egyszínű, vagy terepmintás...

Egyszínű, vagy terepmintás egyenruha a jobb?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy a Bundesheernek, és az IDF-nek egyszínű egyenruháik vannak.
2019. jan. 12. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
19%

hát az elég vicces amikor látok néha katonákat a városban és erdei terep mintás cuccban zöld/sárga flangálnak.

szóval az egyszínű és terephez illő.

városban pl a szürke.

a másik a szabás.

mert az valami lehetetlen.

pár ezer forint a szabó és nem értem ,hogy az egyenruhások miért nem igazíttatják magukra?

nevetséges ahogy lóg rajtuk minden,mert se a felső,se a nadrág mérete hossza szélessége nem egyezik.

2019. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A hófehér ruha például a mags hegyekben kifejezetten terepszínű. Az egyszínű sárgásbarna is a sivatagban. De ezek például fűben, vagy erdőben kifejezetten rikítók. Néha azonban éppen ez a cél.

Tehát a válasz a lehető legjobb az a ruha, amelyik a célnak leginkább megfelel. Oscar gálára például férfiaknak kifejezetten a szmoking. De futni nem jó benne.

2019. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1#:


Na látod ezt én sem értem. Én is magamra szabattam és láss csodát olyan kiállást ad hogy sokkal hitelesebb az ember.


Viszont sokan úgy vannak vele hogy "á én nem költök erre ha a honvédség nem hajlando megcsinálni engem nemérdekel"

Vagy a régi rendszerben dolgoztak ahol meg tökm1 volt hogy néz ki a katona.

Ma ez változott. Ahogy a doktrinákban, képzésben, hozzáállásban is kell még pár év hogy kikopjanak a komcsik itt is.

2019. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!