Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek mi az amit a...

Szerintetek mi az amit a leginkább fejleszteni kellene a Magyar Honvédségen belöl?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 14:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

Azokra a románokra gondolsz akiknek mig21-eseik vannak és T85-öseik?


Baromi nagy tévedésben vagy. Pontosan ezért fejlesztik a haderőt hogy ne történhessen meg ilyen! Mind tudjuk hogy meddig tart két állam között a szövetség sajnos. Ha Az USA pedig úgy dönt hogy kilép a NATO-bol valószinüleg az meg is szűnne.


Nyilván valóan nem az oroszok ellen fejlesztünk. Azért fejlesztünk hogy ne az utolsóként kullogjunk mindenben mint eddig. Én személy szerint ha nem is vagyok militarista de ezt nem bánom.


Eddig leépítések voltak a honvédségnél. Láttad azokat a milliárdokat az egészségügyben mondjuk? Mert én nem.

2019. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

'Bizony igen is tehetnek róla azok az emberek.'


Hja kérem, utólag könnyű okosnak lenni. Megnézném, némelyikünk mit tudna kezdeni az akkori helyzettel, ha ő van felelős poszton :)

2019. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
23%

9! oké-oké nyugi van, nem szégyen ha ezt nem tudtad, de ne akard kimagyarázni, attól nem lesz igazad.

Főleg, hogy ez a példád is...mindegy.


gondolatkísérlet: mindenki képzelje magát 1919 júliusában a román vezérkar tisztjeinek helyébe, mire hallgattok a saját hírszerzésükre, a magyar csapatmozgásokról és erőviszonyokról vagy arra, hogy több mint fél évvel korábban mint mondott egy kilenc napig hatalomban lévő hadügyminiszter, megvan a válasz? Na ugye...

2019. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én a létszámot-a harcoló létszámot bővíteném. Tele vagyunk százezredesekkel és hadtörténész doktorokkal, de a gyakorlott és jó fizikumú állomány létszáma alacsony. Jobb körülmények, magasabb zsold. És a hírszerzés. Nem tudom ők milyen szinten vannak, de a megfelelő információ felér egy hadsereggel.


Ha van egy megfelelő állomány, lehet a kezükbe adni mindenféle eszközöket, amik nélkülük csak fémhulladékok lennének.

2019. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha békét akarsz készülj a háborúra!


A jellemet kéne fejleszteni. A sok céltalan fiatal a könnyű pénzszerzés érdekében elmennek katonának ha csinálni kell valamit akkor meg leszerel.

2019. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!