Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonaságnál (is) kizáró ok a...

Katonaságnál (is) kizáró ok a korábbi öngyilkossági kísérlet?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__9708995-..


Ezt a kérdést én írtam ki. A kérdés adott . Katonaságnál is kizáró oknak számít ? Előre is köszönöm aki tud segíteni.


2019. jan. 22. 00:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Elhiszem, és sajnálom. :(
2019. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10: Hát én pont, hogy felpontoztalak, mert én is azt írtam le, hogy boldog, boldogtalant felvesznek. :D

Elmeséltem egy angol streamer csaj ismerősömnek mi volt a kemény fizikai felvételi teszt nem csak ők, de a nézői is kiakadtak, hogy mi megy itthon. :D

2019. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12 Hát köszönöm szépen kedvességed. Végre valaki aki egyetért velem és tisztában van vele, hogy nem csak értelmes emberek lehetnek katonák..sajnos..

Te amúgy katona vagy? :D

2019. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok katona, pedig elgondolkoztam rajta. De mikor meghallottam, hogy egyáltalán ismerősömet felvették, meg milyen ,,komoly" volt a felvételi követlemény hiába, hogy csak tartalékos úgy döntöttem esélytelen, hogy én valaha ezután a honvédségnél égessem majd magamat. :D
2019. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%

Hát ettől még nem égeted magad. Legalábbis szerintem. Én ettől függetlenül tisztelem a katonákat. Szpnak ők azért eleget hidd el..

Lehet ott továbbmenni. Csináld meg a pitbullt, utána nem fogod úgy gondolni, hogy te ott csak égeted magad.. :D csak akkor max,ha azt nem tudod végig csinálni.. :D

2019. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
34%

De égetném magam, hisz én is ugyanúgy annak a honvédségnek a tagja lennék, ahova már boldog, boldogtalank felvesznek, hiába lennék egy teljesen másik osztag, raj, stb. tagja, ugyanúgy annak a honvédségnek lennék a tagja.

Meg elitebb részekbe is jelentkeznek érdekes alakok. Nem tudom melyik magyar csatorna forgatott kisebb dokumentumfilmet a rohamlövész jelentkezésről, ott is voltak érdekes alakok. Egyikük konkrétan az egyik tesztnél a teljes hátizsákát felszerelésestűl elhagyta, mikor mentek a vizsgáztatók szétnézni annyit láttak, hogy ott a földön a hátizsák (természetesen fogták és elvitték szivatásból meg instant megbukott az illető). Ez meg ráadásul nem is a tesztek elején volt, már a végefelé.

2019. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!