Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Feláldoznád az életed a...

Feláldoznád az életed a hazáért, Magyarországért?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 19:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
31%

Megtörtént, 51,5% os adót fizetek és nem kapok érte semmi mást csak szidást és gyűlöletet.


Ezert a korrupció kupacért maximum akkor adnám az életem ha a NER lebontásáról lenne szó.


A fűrer nem gondolja komolyan hogy elmegyek harcolni hogy a brutálisan rossz kormányzása miatti konfliktust majd a mai fiatalok megoldják mint ágyútöltelék?

2019. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 tambi3 ***** válasza:
32%

"Soha nem az nyeri meg a háborút, aki meghal a hazájáért, hanem az, aki eléri, hogy az ellenfele halljon meg az ő hazájáért..." (Patton)


Mit szeretnél; hazát, vagy sok hősi halottat?


Egyébként az a haza, ahol


"Néha lábamhoz térdepel egy-egy bokor...",


vagy


"Méneseknek nyargaló futása

Zúg a szélben, körmeik dobognak.."


vagy


"Kiülök a dombtetőre

Innen nézek szerteszét..."


már soha többé nem lesz, mert a bokor, a ménes, sőt a domb is már réges-régen valakié, valaki másé. Ezért akarod az életedet feláldozni???

2019. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 jegecske ***** válasza:
16%
Nem!!!!
2019. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Nagyfater ***** válasza:
51%
Erre egy számítógép előtt és békeidőben nem lehet hitelesen válaszolni, különösen egy olyan generációnak, aki nem élt át háborút, és nem tudja, hogy az mivel jár. Az ilyen döntések háborúban születnek. A második világháborúban a szövetséges csapatokba tömegesen jelentkeztek önkéntesek, akik közül sokan korábban biztosan nem tudtak volna válaszolni erre a kérdésre. Egy háború sok mindenben megváltoztatja az embert; olyasmit is megtesz, amire korábban képtelen lett volna - például embert öl......
2019. febr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 niga78 válasza:
36%
van olyan ügy amiért feláldoznám az életem, de önmagában a nemzeti érzelmek számomra nem ilyenek.
2019. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Zsolo79 válasza:
59%
A hazájáért, szerintem meg semmiert, senki nem akar és nem is akart meghalni, csak a helyzet úgy hozta , vagy hozza! Természetesen ha be kellene vonúlni megtenném, maskülönben tuti elsülyednék szégyenemben a családom előtt!
2019. febr. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes ez a megközelítés,hogy meghalnék e érte.Ugyan is ha valakit besoroznak katonának azt sem tudja,hogy ki az aki ellen megy mert nem is ismeri,csak hallott róla.

De jön a felismerés mint a pofonnál,ő kezdte ő ütött vissza.Persze ezt mindig valami idióta politikus dönti el,hogy meghaljon az ember vagy sem.Ő meg egy kényelmes kasszékből kommentálja a helyzetet.Az más ha ő is ott van az első sorban,na de nem így szokott lenni.

2019. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
0%
Meghalni? Ugyan, dehogy, olyat a gyengék szoktak. Én győznék.
2019. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
12%
Már rég feláldoztam. Szörnyű ország.
2019. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Énsem. Ennyi libsiért meg komcsiért bolond lennék. Elhúznék inkább azonnal a fenébe innen.
2019. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!