Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha háborúba kellene menned...

Ha háborúba kellene menned hogy védd Magyarországot, te mennél harcolni, vagy lelépnél valamerre gyorsan? Adnád az életed Magyarországért?

Figyelt kérdés
Lesznek lepontozások biztos, de remélem többen merik vállalni a véleményüket. Szerintem nem szégyen az se ha nem akarsz meghalni, hanem elmész és próbálod az életed menteni más országban.
2016. dec. 28. 19:48
1 2 3
 1/24 Szimeon ***** válasza:
72%
Nem szívesen adnám az életem az országért. A világháborúkban sokan adták már, értelme, hatása nem volt. Csak elpusztultak.
2016. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
50%
Csak ezért nem megyek vissza Magyarországra. De ha otthon élnék akkor sem hoznék áldozatot érte.
2016. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%

Mennék és az első sorban védeném a Hazát az országrabló hordáktól.


A Haza Minden Előtt!

2016. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
26%

Annyiból nem mennék hogy ennyi idősen előttem az élet, és bár lehet baromi nagy dicsőség övezne ha több év után is életben maradnék, egészséges állapotban kerülnék ki a háborúból, de maga az hogy megpróbálom, nem ér annyit, hisz előre semmit nem lehet tudni. Ha meg valami szarul sül el, ki fog rám emlékezni? Mire mennék vele ha nem érzek belőle semmit?


Lehet önző szemét gondolkodás az enyém, de jobb a békesség, és inkább civakodjak egy csajjal, szeretetben , vagy megiszom valamit egy kis pohárral és csendesen elvagyok.


Vélhetően ha kibontakozóban volna valami, akkor hónapokkal előre elmennék mondjuk Kanadába, ott pedig úgyis megadnák a menekült kérelmet ha utána néznek a helyzetnek.

Csak azt nem tudom hogy vinnék minél több embert magammal, 20-30 emberre való megtakarításom nincsen, az ingatlanok meg olyankor eladhatatlanok.

24F

2016. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Amarok Tonrar ***** válasza:
85%

"Mennék és az első sorban védeném a Hazát az országrabló hordáktól."


A politikusaink nem fognak örülni, hogy a házaik körül ólálkodsz.

2016. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagyok katona.

Nem tudnék mondjuk lelőni egy embert lelkiismeret furdalás nélkül, szóval sok hasznomat nem vennék.

Annak meg nem látom értelmét, hogy lelövessem magamat.

Valahol a "hátországban", ahol nem kell embert ölni, tevékenykednék vagy külföldre mennék.

2016. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

Nem mennék.

Egész biztosan lelépnék valahova.

2016. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#3: Attól mert a "haza" szót nagybetűvel írod, nem leszel hazavédő. De amúgy gondolom már az alapkiképzés is megvolt számodra Szentendrén hogy ennyire védeni akarod az országot...vagy tévedek?
2016. dec. 28. 20:09
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Harcolni semmiképp se mennék, inkább elhúznák melegebb éghajlatra.
2016. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%
Tartsuk be a sorrendet. Először lássuk a háborút, azután adom a választ.
2016. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!