Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Youtubeon van egy érdekes...

Youtubeon van egy érdekes videó. Mire készül Amerika?

Figyelt kérdés

2-3 hetes videó egy baromi hosszú tehervonatról, ami tele van új felfegyverzett katonai járművekkel. Kb 250 db páncélozott hummer ágyús utánfutóval, 150 db páncélozott kamion rakétavetővel, pár lánctalpas tank.


Készülnek valami balhéra?

Ez a vihar elötti csend?



2019. febr. 23. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Remélem arra, hogy eltakarítsák a Fideszt
2019. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Két éve, amikor mentem Sopronba, a fővárostól nem sokkal messzebb láttam egy ilyen tehervonatot. Jó hosszú volt, tele tankkal, volt köztük újnak tűnő is, de láthatóan használt is. (A múzeumon kívül még az életben nem láttam tankot, főleg nem ennyit egy rakáson). Mondjuk azóta se tört ki háború az országban.
2019. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

semmire.

Van hogy gyakorlatok miatt rengeteg harcokocsit, járművet csoportosítanak át egyik helyről a másikra.


MO-n pl pont az elmúlt hetekben volt hasonló. Az is baromi hosszú volt pedig nekünk nincs sok cuccunk.

2019. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is a gyakorlatozás jutott eszembe mikor láttam azt a vonatot. Kösz a megerősítést!
2019. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy tehervonatra (szerelvényre) kb egy zászlóaljnyi harcármű fér fel. Ekkora haderő sokmindenre elég, csak éppen egy komogyabb lőgyakorlathoz is kevés.

150 db páncélozott kamion az kb 150 db pőrekocsi. 250 db Hummer kb 125 db pőrekocsi. Tehát ez együtt 275 db pőrekocsiból álló szerelvény. (Szerintem kicsit tulzás.)

2019. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom harckocsival elég gazdaságtalan egyenként végig csapatni az országon ezért viszik inkább vonattal...
2019. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak nato hadgyakorlatok 99% valószínűséggel állíthatom hogy oda vitték
2019. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!