Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonaságnál hogyan viselkedne...

Katonaságnál hogyan viselkednek egymással az emberek, tisztelettudóak, segitőek vagy inkább lekezelőek, agresszívek?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy fiatal őrmester vagy hadnagy odakerül az egységéhez, hogyan fogadják? Szivatják mint a filmeken? Vagy ha hibázik valaki akkor ordibálnak vele?

Azért kérdezem mert elgondolkdotam a katonai pályán viszont nem sok kedvem volna bunkókkal dolgozom. Dolgoztam már civil szférában sok flegma beszólogatós tahóval, ha katonaságnál is ez van akkor nem megyek oda se. Persze kkképzés oké hogy vannak szivatások nem is arra vonatkozik a kérdés hanem inkább arra hogy miutan azon túlvan az ember utana milyen a hangulat? Ja igen éd ne az írjon akinek sorkatonai tapasztalata van, hanem aki hivatasos.



2019. márc. 17. 16:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

"Nem bántott meg, és te sem. Csupán csak unom ezeket a magukat poénosnak és jópofának gondoló, provokáló hülyegyerekeket, akik sem tiszteletet nem tanultak, sem olvasni nem tudnak... mert hát valljuk be, az oldal szabályzatában is le van írva érthetően hogy a kérdésre kell válaszolni nem pedig provokálni. A katonságnàl úgy gondolom fegyelmezetebb emberek vannak. És nekem emiatt is szimpatikus. Nem lövöldözni akarok menni, eleve nem is lövésznek jelentkeznék."

Nézzétek, szegénykém milyen kis ideges még mindig. Nehéz a dolga a katonának...

2019. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtad hogy pityergek? :D döntsd már el milyen kedvem van!
2019. márc. 18. 13:32
 13/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ha már ennyire érdekel a hangulatom, akkor elmondhatom, hogy leginkább untatsz. Gagyi vagy sajnos, ahogy az itteni trollok általában. Kevés az olyan aki tényleg humoros. De kapsz még esélyt hogy bizonyítsd. Csak azért válaszolok, mert utazom és rohadt unalmas. Úgyhogy embereld meg magad aztán írj frappánsabb trollkodást!
2019. márc. 18. 13:48
 14/18 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nagyon sokan abban élik ki magukat hogy basztatnak másokat! ENnek kiváltó oka bármi lehet...tönkre ment házasság,családig gondok,potencia zavar...stb! Az ilyen embereknek csak ez az egy dolog ad vigaszt és boldogságot a szánalmas kis életükben! Az ilyen emberek voltak mindig is a hadseregben és lesznek ezek után is!
2019. márc. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Es #14, ezt milyen tapasztalat alapjan irod? Mert az biztos hogy nem katonakent.

Mar a sorkatonasag is lazabb volt mint a te leirasod, a szerzodeses meg 100x jobb.

2019. márc. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Tizennégyes én nehezen hiszem el, hogy egy mai hadseregben ahol nem az egyén hanem a közösség a fontos, ott elviselnék hogy valaki a személyes nyavajái miatt másokon töltse ki a frusztrációit. De persze én nem vagyok katona, így nem tudhatom. De a többi válaszolók mást mondtak
2019. márc. 19. 07:35
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok! Vannak ilyenek a honvédségnél! Otthon nullák és itt élik ki magukat mert itt van valamennyi kis hatalmuk!

Rajtam már nem élősködnek az ilyenek de sok kopasznak főleg közkatonáknak és őrvezetőknek ezzel teszik tönkre az életét mert amint vissza szólni egyből mutogat a rendfokozatára hogy van ott egy gerenda! Mert mással nem tud kérkedni!

2019. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem mondta senki hogy nincs ilyen.

De te kb bolhabol csinalsz elefantot.

2019. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!