Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért nincs ilyen katonai...

Miért nincs ilyen katonai parádé mostanában? És te megnéznéd ha lenne? Videó lent!

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=gDe6lY-XTto


Nekem nagyon tetszik,de lehetne a mostani felszereléssel meg a mostani katonákkal.A kisseb gyerekeknek is biztos tetszene...


2010. júl. 10. 11:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Több százezres sorozott hadsereg volt, akit besoroztak, annak menni kellett, több gyerekes családapákat elvittek hetekre, mint tartalékosokat. Lerobbant szovjet gyártmányú fegyverzet, mert újra nem volt pénz. Lerobbant, félig összedőlt laktanyák, ez volt a vége. Díszszemle! Minek?
2010. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%

Ez hül.yeség! Augusztus 7-8 - án Kecskeméti katonai repülőtéren lesz repülőnap és haditechnikai bemutató!

www.repulonap.hu


Én már megvettem a jegyeket!

2010. júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
30%
Utolsónak: ennek legalább van értelme, lehet szórakozni, de sajnos nagyon sokszor baleset a vége (lezuhan a repülő).
2010. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
40%
Katonai parádé? Ahhoz először egy hadsereg kellene nem gondolod??? Aminek kicsit több repülöje van mint az a 14 Grippen ami ugye csak kölcsönben a mienk:D
2010. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

Én is szeretem a katonai parádékat, nagyon jól néznek ki, és biztos jót tenne a katonák önbecsülésének és megbecsülésének is (Magyarországon gyakran lenézik a katonákat, míg mondjuk Nagy Britanniában vagy az Egyesült államokban tisztelik őket). Még kicsiként részt vettem bátyám sorkatonai eskütételén, és nagyon tetszett.


A probléma ott van, hogy a Magyar Honvédség jelenleg siralmas állapotban van (a politikai élet tükörképe lehetne), és ez hiteltelenné teheti az egészet.


Nekem egyébként a kedvencem az angol uralkodó születésnapján tartott katonai díszszemle, a trooping the colour.

http://www.youtube.com/watch?v=hAyu4w9sZFg

2011. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%

Én is szívesen néznék ilyeneket, jó volna ha lenne.

Nem tudom 1-2 ember miért nem tud elvonatkoztatni? Katonai parádék mindig is voltak, semmi köze a szocializmushoz. A fiúkat mindig katonás szellemben nevelték. És egy magánvélemény: kevesebb volt az olyan nőies emós defekt, mint manapság.

Mondjuk az igaz, hogy ehhez hadsereg is kéne, nem olyan mint a mai magyar "haderő"...egy komolyabb terrorbrigáddal szemben sem lenne esélyünk.

És az a amradék minimális létszám is mit keres Afganisztánban?

Akik azt ugatják 50 éve, ohgy 1941-ben a hazát nem a Donnál kellett volna megvédeni, most ugyanazok az emberek azok, akik szerint 2010-ben viszont Afganisztában kell! Röhej...

2011. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
35%

"kevesebb volt az olyan nőies emós defekt, mint manapság"

valóban, akkoriban csak a látens homoszexualítás hódított! :D

2011. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Akik ilyen parádékat szeretnének és "defekt"-nek tartják a melegeket, azért miért nem húznak el Észak-Koreába, Kínába, vagy Kubába, ahol még manapság is jó kis 20. századi barbarizmus van, izolácionizmussal vegyítve?


Jobb lenne nektek is, és nekünk is. Minket nem hátráltatnátok a fejlődésben, ti pedig otthon érezhetnétek magatokat!

2011. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Attól hogy valakinek tetszik egy ilyen felvonulás nem azt jelenti hogy rasszista,náci vagy valami.Inkább te takarodj el ilyen felfogással,és csak te hátráltatsz minket.Utolsónak ment.
2011. jan. 21. 14:21
 20/21 anonim ***** válasza:
72%
Azért tartjuk a b.zikat defektesnek mert a b.zik defektesek! És óriási röhej hogy a tolerancia nevében valójában pont ők a világ legnagyobb intoleráns gyökerei.
2011. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!