Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szeretnék katona lenni de van...

Szeretnék katona lenni de van egy "kis" probléma. (lent) hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés

szeretnék katona lenni viszont cukorbeteg vagyok.

van erre vlamijen megoldás? (tök mind1 mijen alakulatnál csak irodapatkány ne legyegyek, sőt még az ország is mind1)


a fiziokumom megfelel (szerintem) gyúrok/kerékpározok/futok/zsákkal boxolok/airsoftozok


mentálisan: nemnagyon vannak érzelmeim amit bisztosan tudok mert még a saját nagyszüleim temetésén is azongondolkodtam hogy mivelfogompótolni azt a pénzt amit tőlük kaptam és utána maikor mindenki sirt engem basztak le min aki nem is "szerette" őket ami igaz is mert csak aféle zsebpénz forráasnak tekintetem a nagyira.

az öcsém fogytékosságán csak röhögök és közben betonbadöngölöm hogy takrodjon vissza a szobájába mert csak szégyenthozránk..stb


az idegenlégióval az a baj hogy németül csak makogok, angolul tudok viszont franciául csak annyit hogy "Ui"


17/f


2010. júl. 10. 21:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
a helyesirásért bocs de sietve irtam.
2010. júl. 10. 21:43
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Mo-n az alkalmasságot kizáró okok közt ott vannak valóban a krónikus belgyógyászati megbetegedések, így a cukorbetegség is. De ez valószínűleg az idegenlégióban is hasonlóképp van!
2010. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Cukorbetegen nem fog menni. Szerinted pont egy cukorbeteg hiányzik oda?

A mentalításod meg..... a hadseregnek nem érzéketlen tuskókra van szükségük, hanem emberekre, akik azt csinálják amit parancsolnak nekik. Nem kérdeznek, nem ellenkeznek, hanem megcsinálják.

Attól még, hogy szétvered az öcsédet nem leszel jó katona....Jézus, ez az élet, nem a G.I Joe!

2010. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az összes dolog, amit leírtál kizáró ok. Pszichológián sem felelnél meg, ha ilyen beállítottságú vagy (én ezt nem érzelemmentességnek nevezném). Nem pszichopatákat és antiszociális egyéneket keresnek a katonasághoz.
2010. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberekből lesznek azok a katonák akik gondolkodás nélkül mindent tönkretesznek. Inkább kérj bocsánatot az öcsédtől.
2010. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
szerintem te egy seg.fej vagy. ez nem "nemnagyon vannak érzelmeid" , hanem mentálisan el vagy cse.zve,ilyen ember a katonaságnak sem kell,mert nem gyilkológépeket keresnek. legyél bérgyilkos vagy állatkínzó,vagy ilyesmi,ahhoz megvannak az adottságaid. -és hidd el,jópár év múlva nagyon fogod szégyellni és bánni hogy 17 éves korodban hogy bántál a nagyszüleiddel és az öcséddel,akik nyilván nem ezt érdemelték.
2010. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Belőled míg élsz, katona nem lesz kérdező. :)
2010. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Menj aknakeresőnek!

Remélem hamar találsz egyet.

2010. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen mentalitással a szovjet hadseregbe felvettek volna, de sajnos az már megszűnt.
2010. júl. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!Te egy igazi barom vagy.Szerintem elmegyógyintézetben van a helyed,nem a katonaságnál.

Meg se kísérelj elmenni felvételizni,mert a pszichológiai vizsgálatról már kényszerzubbonyban visznek el.Barom.

2010. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!