Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Baloldaliak, liberálisok,...

Baloldaliak, liberálisok, mivel magyarázzátok az elmúlt hét tragikus németországi eseményeit?

Figyelt kérdés
Egyedi esetek, vagy vannak összefüggések, sémák, melyek halványan körvonalazódnak elmétekben?

2019. aug. 2. 20:43
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
55%
Majd ha a gyerekedet vagy a szerelmedet nyomják a vonat elé lehet röhögcsélni 😂
2019. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
11. Kicsit túlspirázta a szerepét. 😂
2019. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
92%
Azzal, hogy sajna nagy az isten állatkertje
2019. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
29%
óóóórbán hibája
2019. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
91%

"Egyedi esetek, vagy vannak összefüggések, sémák, melyek halványan körvonalazódnak elmétekben?"


Szerintem nem egyedi esetek. Egy teljesen logikus sémát lehet felépíteni. Az én elméletem a következő.

Kiírják a közbeszerzést ahol csak azok pályázhatnak akik megfelelnek a feltételeknek. Mit ad isten mindig csak bizonyos cégek felelnek meg, akik ráadásul aranyárban dolgoznak szar minőségben. Aztán meglepő módon a gyerekeiknek is lesz ilyen cége. És boldogan élnek míg meg nem halnak. Itt a vége fuss el véle.

2019. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

A vonatos és machetés esetre gondolok, néhány nap eltéréssel történtek, Németországban nagy felháborodást váltott ki a vonatos eset. Nem is csoda. De várhatóak voltak az ilyen esetek.

Igen, a bűnösöket kell elítélni. De ha túl sok van egy csoporton belül, azokat talán nem kéne beengedni. Már egy ilyen eset is eggyel több, mint megengedhető. Egy élet se áldozható fel azért, hogy a bevándorlók itt dőzsöljenek.

2019. aug. 2. 21:47
 17/41 anonim ***** válasza:
80%
Miért kellene baloldaliaknak vagy liberálisoknak azt az eseményt magyarázni? Baloldali vagy liberális az elkövető? Ennyiből azt is kérdezhetnéd, hogy jobboldaliak mivel magyarázzák a magyarok által elkövetett tragikus eseményeket. Mi köze van a jobboldaliságnak, vagy baloldaliságnak a tragikus eseményekhez?
2019. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
A nem-jobboldaliak telepítik be a bevándorlókat kezdetleges erkölcsű környezetből. Ez evidens, kár tagadni.
2019. aug. 2. 21:54
 19/41 Sunshinedoll ***** válasza:
59%

Miért kéne megmagyarázni?

A zsidó holokausztot hány németen szoktad számon kérni?

Afrika meg Dél-ázsia gyarmatosításáért hány Európait vettél már elő? Meg az indiánok népirtása okán?

Ha valami keresztény náci mecseteket meg iskolákat lő szét, akkor odamész a náci barátaidhoz, hogy "hallod, öcsém, nemkúl. Miért?"

Miért kéne a baloldalnak megmagyarázni egy esetet? :D

2019. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Bár jómagam nem tartozok egyik táborához se, de ezen már énis elgondolkodtam, hogy én láttam migránikat Pesten, sokat.

A baloldal állítás szerint Orbán hozta be öket, így pusztán azért lepte el Európát a sok migrán, hogy a Viktor választást nyerhessen?

2019. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!