Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Baloldaliak, liberálisok,...

Baloldaliak, liberálisok, mivel magyarázzátok az elmúlt hét tragikus németországi eseményeit?

Figyelt kérdés
Egyedi esetek, vagy vannak összefüggések, sémák, melyek halványan körvonalazódnak elmétekben?

2019. aug. 2. 20:43
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Oké nincs migrán, de akkor mit láttam.

Oké mondjuk nem láttam és hazudok..

Mondjuk igen ha valaki most azt írja hogy hazudok, arra úgyse lehet érdeme reagálni 😂

2019. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
A láttam után kérdőjel 😂
2019. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Jó, tegyük fel, hogy baloldali vagy liberális eszme okozza a gyilkosságokat. Tehát a nácik baloldaliak vagy liberálisok voltak?
2019. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Tényszerűen állíthatom, hogy a bűnözők arányaiban elsősorban férfiak, jóval kisebb arányban valamilyen bőrszínűek vagy ideológia követői.


Nos kérdező, ebben az esetben mi lenne az ésszerű kollektív büntetés? :p

2019. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Az, hogy nyíltan tömeggyilkos, diktatórikus rendszerek, terroristák, sorozatgyilkosok, stb. gyilkolnak, még nem indok arra, hogy szabad legyen a migránsoknak is... A machetés, robbantásos, késes, savas, kamionos, stb. merényletek tipikusan migránsokra jellemzőek. Továbbá ha mondjuk egy csoportban, mondjuk a németek közt nem rendszerszintű a bűnözés, hanem egyéni szintű, akkor nincs kollektív felelősség, nem szabad általánosítani.
2019. aug. 2. 22:14
 26/41 A kérdező kommentje:
24, ez a nemek közti különbségekből ered. Feltalálók, művészek, tudósok, nagy sportolók, stb. közt is nagyon felülreprezentáltak a férfiak. Liberális ködösítés.
2019. aug. 2. 22:17
 27/41 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

#25 Nem ezt kérdeztem.

Azt kérdeztem, számon kéred-e a náci barátaidon.

2019. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

"A machetés, robbantásos, késes, savas, kamionos, stb. merényletek tipikusan migránsokra jellemzőek."


Az fémlopás, unokázás, csencselés meg tipikusa a cigányokra jellemző. Akkor van cigány bűnözés ? A magyar kormány erősen tagadja. És a magyar kormány nem liberális.


Ha van migráns bűnözés akkor van cigány bűnözés is.

2019. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Van bizony. És sok minden más is van.
2019. aug. 2. 22:37
 30/41 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon veszélyesek a liberális eszmék, ez ai itteni hozzászólás okból is látszik.

Nagy tömegeket mozgat ez az eszme. Addig liberális valaki, amíg a saját érdekeit nem sérti, ha megöli valaki egy ballib gyerekét, mondjuk egy migrán amiből nincsen ugyebár egyse az EUba, akkor ő is általánosítani fog.

A gazella sem tartja el az oroszlánt, teljesen normális dolog, hogy félelemmel és előitélettel néz rájuk.

Ha egyszer felzabánja a gyerekét.

2019. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!