Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik nem a Fideszre szavaznak!...

Akik nem a Fideszre szavaznak! Volt olyan húzása a Fidesznek az elmúlt 8 évben, amivel egyetértetek?

Figyelt kérdés

Csak azért érdekel, mert szerintem fontos dolog az, hogy ne legyünk szemellenzősek, és attól, hogy valamit egy olyan párt tesz/tett, akivel nem szimpatizálunk, attól még ha az tényleg jó, akkor elismerjük.


Manapság a magyar politikában eléggé azt látom, hogy "amit más csinál, az csak szar lehet". Megmondom őszintén, korábban pont azért szavaztam az esélyesebb Fideszre, mert reméltem, hogy ha többséget szereznek és az ellenzék nem szavaz le mindent csak azért, mert az "ellenfél" találta ki, akkor talán mozdulunk előrefelé egy kicsit.


Az már más kérdés, hogy ennek mi lett az eredménye és azzal már mennyire nem értek egyet:)


De most szeretném, ha összeszednénk azokat a dolgokat, amiket a Fidesz hozott be.


Nekem pl. kapásból a dohányzási tilalom ugrik be. Nekem személy szerint ez egy abszolút pozitív dolog volt, még akkor is, ha a Fidesz csinálta.


2018. ápr. 2. 23:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Én rengeteg dolgot fel tudnék sorolni ami tetszett, mert azokkal hosszútávon saját politikai esélyeit rombolta. Remélem ezen a választáson már meg is lesz az eredménye!
2018. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem lehetne most inkább a kérdésre válaszolni?
2018. ápr. 2. 23:39
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Én a kérdésedre válaszoltam, mit nem értettél rajta?
2018. ápr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kerítés, hogy nem fogadta el a kvótát, meg a Heineken-es dolog, mert konkrétan azt csinálták amit elvártam tőlük (hogy kössenek bele a csillagba) miután meghallottam a Csíki sörös dolgot. Most így más nem jut eszembe, de szerintem az első négy évben, még igyekeztek valamennyire, de miután jöttek a migránsok és lett egy ilyen könnyen használható kampányeszközök, teljesen a lopásnak szentelték magukat.
2018. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

"Most így más nem jut eszembe, de szerintem az első négy évben, még igyekeztek valamennyire, de miután jöttek a migránsok és lett egy ilyen könnyen használható kampányeszközök, teljesen a lopásnak szentelték magukat."

Azért az elő évben a MANYUP vagyon lenyúlásával, a forint bedöntésével (és a devizaárfolyamon nyerészkedéssel - Matolcsy alapítványok 300+ milliárdja) már megágyaztak rendesen a lopásnak!

2018. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%

"és a devizaárfolyamon nyerészkedéssel"


Soros is ezt csinálja, őt bezzeg istenítitek, hogy hát "milyen ügyes, életre való kapitalista". Közben meg csak egy ugyanolyan tolvaj, mint a mostani kormány.

2018. ápr. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Az egy kulcsos adót leszámítva semmi olyat nem tudok mondani amivel maradéktalanul elégedett lennék.
2018. ápr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lett volna, csak meg lett fúrva az egész. Nem most a 2/3 alatt, hanem a 2010-ben kezdődött kormányzásuk alatt.

Akkor volt egy jó elképzelésük, hogy a fölösleges egyetemi alibi szakokat kivonultatják az egyetemekről és felsőfokú OKJ-s képzések lesznek csak. Hasonló tanmenettel, mint az egyetemi, stb, de nem pazarolnak erre diplomát. Szintileg magasabb lett volna, mint az érettségi, de nem lett volna az alapképzés diplomáján sem.

Mi lett ezzel a tervvel? Nos, hát ugye az ELTE és Corvinus Hallgatói Önkormányzatának nem tetszett ez, hiába magyarázták el neki kismilliószor, hogy attól, mert a nevében benne van a felsőfokú még nem fogja lealacsonyítani a diplomájuk értékét, hanem növelné is, stb. Addig-addig hisztiztek amíg ki nem sírták maguknak, hogy erről a törekvésről mondjon le azonnal a Fidesz, mert diploma így, diploma úgy, mert nem, mert nem vehetik el tőlük, stb. Megunta a Fidesz az értetlenkedést és megszüntették a felsőoktatás ilyen irányú átalakítását.

2018. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Számomra pl. a kata-s adózás megjelenése mindenképpen szimpatikus, összességében kevesebb terhet jelenthet a kisadozóknak. Iskoláim elvégzése után magam is egyéni vállalkozó szeretnék lenni, ennélfogva számomra előnyös ez a változás.

Ez még azonban nem elég ahhoz, hogy rájuk szavazzak. :D

2018. ápr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egykulcsos adóval én jól jártam. Mondjuk az ország pont nem, de az már más kérdés..:D
2018. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!